Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Farebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňou

Farebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňou

Keď chcete maximalizovať priestor v byte, nemusí to byť vždy hračka.

Mladý parížsky módny návrhár si na pomoc prizval architektov SABO, ktorí vytvorili naozaj unikátny projekt. Konštrukcia, ktorá sa skladá z niekoľkých oddielov, je určená na premiestňovanie, sťahovanie, presúvanie a pomocou nej sa v byte dajú vytvoriť naozaj zaujímavé veci. Kancelária, skriňa či schodisko? Vďaka inteligentným riešeniam si možno dovoliť všetko. 

Presúvaním sa dajú optimalizovať aj svetelné podmienky v byte či dokonca predeliť jednotlivé časti a získať tak viac súkromia. K modernému dizajnu bolo pridaných aj pár farieb, ktoré celkovému charakteru bytu dávajú sviežosť a hravosť.

Inšpirujete sa?

Farebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňouFarebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňouFarebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňouFarebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňouFarebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňouFarebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňouFarebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňouFarebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňouFarebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňouFarebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňouFarebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňouFarebný byt očarí kompaktnosťou a jemnou kuchyňou

Zdroj:

Text: Nehnutelnosti.sk

Foto: https://www.facebook.com/SABO.project

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon