Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!

Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!

Aké je bývanie v bezšvíkovom byte, kde sa zlievajú steny s podlahou a stropom? Určite zaujimavé!

Netradičný byt z japonského Tokya vyzerá moderne, no zároveň poskytuje maximálny komfort a inteligentné usporiadanie priestoru. Celý priestor bytu sa však zlieva do jedného celku a tým je výnimočný. Podlahy sa zlievajú so stenami, steny so stropom. Byt vyzerá ako bez švíkov, nemá žiadne výrazné predely priestoru, no napriek tomu presne vieme, kde je ktorá miestnosť. Žiadne dvere, len veľké okno ako vo výklade. A presne tam sa nachádza. Ide o výstavu v interiéri obchodu Living Motif a vychádza z konceptu “Life Space UX”. 

Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!Neuhádnete, kde sa nachádza tento moderný byt!

Zdroj:

Text: Nehnutelnosti.sk

Foto: v2com

Diskusia

Podobné články

Víkendový apartmán alebo dom v Tatrách. Ponuka je bohatá, stačí mať dobrý rozpočet a môžete vyberať

Víkendový apartmán alebo dom v Tatrách. Ponuka je bohatá, stačí mať dobrý rozpočet a môžete vyberať

Ivan s rodinou býva v Bratislave, ale často cestujú po celom Slovensku. Páčia sa im Tatry a často tam chodia na výlety, či už na lyžovačku alebo na turistiku. Už dlhšie uvažujú o tom, že si tam zadovážia apartmán alebo dom, kde by mohli tráviť spoločný voľný čas. Presnú lokalitu nemá zadefinovanú, pretože možností je veľa. Čo sa týka nehnuteľnosti, môže to byť apartmán alebo aj dom, ideálne keby mal dve spálne, ale zasa by nevadilo aj niečo me...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon