Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 95 495 inzerátov

TOP 10: Tieto domy zaujali Slovákov v roku 2016 najviac!

  • Tlačiť
  • 03. 01. 2017
  • Zdieľaj na Facebooku 0

Prinášame vám prehľad najpopulárnejšieho bývania v roku 2016

Pozreli sme sa do histórie a zostavili pre vás rebríček 10 najpopulárnejších nehnuteľností za rok 2016. Tieto nehnuteľnosti valcovali sociálne siete, získali najviac lajkov, zdieľaní a zaujali najväčšie množstvo našich fanúšikov. Luxusné novostavby, pôvodné vidiecke domy či domy po rekonštrukcii, prvá desiatka roku 2016 je skutočne pestrá. 

10.  Moderný 6-izbový rodinný dom - Cífer - 329 000 €

V modernom 6-izbovom rodinnom dome nebude chýbať priestor a komfort. Je možné ho ovládať cez vstavaný tablet v stene, dotykový diaľkový ovládač alebo mobilný telefón. Nechýba 8-zónové ozvučenie celého domu, stropné reproduktory v jednotlivých miestnostiach, v kúpeľniach a na terase. 

9. Komfortné bývanie na samote - Veľká Dolina - 165 000 €

Nachádza sa na 20á pozemku na úplnej samote. Nechýba priestranná garáž s bránou na diaľkové ovládanie a vstupom priamo z príjazdovej cesty. Na dvore nájdete altánok a priestranný bazén s vyhrievaním, slanou vodou, protiprúdom, krytím a sprchou. Murované oplotenie zaručí ničím nerušený relax a pohodu.

8. Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom - Volkovce - 99 900 €

Rekonštrukcia prebehla v roku 2013. Zahŕňa vybudovanie novej strechy, novú silikónovú fasádu, výmenu všetkých okien a dverí za plastové, nové rozvody elektroinštalácie, nové vnútorné povrchové úpravy, dlažby a laminátové plávajúce podlahy.

7. Kompletne zariadený 5-izbový bungalov - Hlohovec - 300 000 €

Je kompletne zariadený a vybavený. Nechýba vlastná studňa, zmäkčovač vody, čistička odpadových vôd, závlahový systém, bazén, 2x terasa, okrasná záhrada, kôlňa, 3x parkovacie státie, elektrická vstupná brána.

6. Útulný 4-izbový rodinný dom - Martin - Cena dohodou 

Prešiel kompletnou rekonštrukciou, nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite a zaujme najmä netradičným interiérom plným dreva.

5. Dvojgeneračný rodinný dom - Trávnica - 77 000 €

Toto vidiecke bývanie sa nachádza len 4 km od termálneho kúpaliska. Patrí k nemu aj  altánok, veľká garáž a prístrešok na parkovanie auta. Za domom sa nachádza starostlivo udržiavaná záhrada s ovocnými stromami a okrasnými rastlinami, kôlňa a záhradné posedenie. 

4. 3-izbový rodinný dom v krásnom prostredí - Červeňany - 67 000 €

Je obklopený lesom, akoby vystrihnutý zo starých filmov. Na pozemku je viacero druhov ovocných a okrasných drevín, tečúca voda s dvomi menšími rybníkmi vhodnými na chov vlastných rýb – kaprov, karasov. Možnosť chovu domácich zvierat. Domček prešiel rekonštrukciou.

3. Novostavba rodinného domu v tichom prostredí - Slávnica - 93 000 €

Nachádza sa v tichom prostredí Bielych Karpát. Je dispozične veľmi dobre a moderne riešený. Dom stojí na peknom slnečnom udržiavanom pozemku s ovocnými stromčekmi a tujami, za domom je pozemok terasovitý, vhodný na sadenie a pestovanie. Veľkou výhodou domu sú nízke náklady na bývanie. 

2. Štýlový 5-izbový rodinný dom - Lužianky - 189 900 €

Izby v dome sú priestranné a pohodlné. V dome sú netradične riešené vyššie stropy s priznanými hradami a krásnymi drevenými podlahami z masívu, čo zvýrazňuje celkový štýl domu. K domu patrí pekne upravená záhrada.

1. Moderná novostavba rodinného domu - Sládkovičovo - 163 000 €

Predáva sa kompletne zariadený, vrátane elektroniky. Pozostáva z dvoch klimatizovaných izieb, každá so samostatnou kúpeľňou, z prepojenej kuchynskej časti s jedálenskou a obývacou časťou. Nechýba terasa a prístrešok pre autá.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Nehnutelnosti.sk na Facebooku