Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Jennifer Aniston dáva svojim domom zvláštnu atmosféru – pozrite si, ako sa menili

Jennifer Aniston dáva svojim domom zvláštnu atmosféru – pozrite si, ako sa menili

Hollywoodsky miláčik Jennifer Aniston určuje nielen to, čo sa nosí, ale aj štýl, ako sa elegantne býva. Za posledných 15 rokov žila v troch očarujúcich interiéroch, ktorým dodala svoj šarm.

Jednu z najznámejších herečiek v Hollywoode dodnes všetci milujú v postave Rachel v seriáli Priatelia. Okrem svojho komediálneho talentu je však známa aj svojím vycibreným vkusom a citom pre netradičné kombinácie. Platí to aj pre nehnuteľnosti, ktoré sa stali v posledných rokoch jej domovom – dom v Beverly Hills, byt v New Yorku a dom v Bel Air, kde v súčasnosti býva.

Obývačka v Bel AirObývačka v Bel Air, Zdroj: Architectural Digest

V Bel Air Jennifer donedávna žila so svojím manželom, hercom a scenáristom Justinom Therouxom a  so svojimi tromi psami. Kúpili ho v roku 2011 a po rozvode v minulom roku v ňom ostala bývať aj naďalej. Nemôžeme sa jej čudovať, v krásnom sídle v luxusnej štvrti Los Angeles, ktoré vytvorila spolu s dizajnérom Stephenom Shadleyom, je isto radosť žiť.

Jennine obývačky

Druhá obývačka v Bel AirDruhá obývačka v Bel Air, Zdroj: Architectural Digest

Jenniferin život bol plný hlbokých srdcových záležitostí a to odzrkadľujú aj jej obývacie izby. Nesú jej mantru „sexy a komfortné“ a sú plné detailov, ktoré pre ňu majú osobný význam. Obývačka v Bel Air otvára tlmenú farebnú paletu a zručnú kombináciu rôznych tvarov nábytku, ktoré spolu zaplňujú priestor. Doplnky na decentnom pozadí sú hravé – chlpaté vankúšiky, vintage zamatovo mäkká pohovka či zaoblené barové stoličky. Herečka  si do Bel Air priniesla so sebou veci, ktoré mali pre ňu sentimentálny význam: oranžovú maľbu Roberta Motherwella, ktorá stála 1,2 milióna dolárov a rôzne dekoratívne kompozície, ktoré robia zo sídla jej domov. Pre druhú obývačku v dome je dominantné svetlo – od podlahy až k stropu, je veselá, elegantná a pokojná. Jej bývalá obývačka v dome Beverly Hills, ktorý kúpila v roku 2006, bola podobná ako ona sama – opálená, tónovaná a fit. Niesla sa v znamení bronzu, kameňa a dreva. Ako sama vraví, tieto materiály ju stále priťahujú, pretože cíti, že majú skutočnú podstatu a hĺbku.

Obývačka v Beverly HillsObývačka v Beverly Hills, Zdroj: Architectural Digest

Práca a oddych

Jennifer Aniston si dáva veľmi záležať na vzhľade pracovne, ktorú berie väčšinou ako čitateľský kútik. Jej kancelária v Bel Air má štýl pripomínajúci polovicu minulého storočia, dominujú jej nadrozmerné kožené kreslá, orientálny koberec, japonský nástenný záves a elegantný drevený stôl, ktorý je sám o sebe abstraktným umeleckým dielom. Obývačka v Beverly Hills, Zdroj: Architectural Digest

Čítací kútik v Bel AirČítací kútik v Bel Air, Zdroj: Architectural Digest

Aj jej bývalej čitárni v Beverly Hills vládli temnejšie hnedé farby, oživoval ju obľúbený obraz Roberta Motherwella a svetlé piano. Dôležité boli pohodlné pohovky a kreslá, do ktorých sa dalo ponoriť.

Privátna zóna – spálňa

Bývalá spálňa v Beverly Hills mala atmosféru takmer zenovej čistoty - nadrozmerné lampy, posteľ typu king-size a koberec s dlhým vlasom boli individuálne dizajnové stopy, ktoré zjemnili minimalizmus ostrej geometrie priestoru.  

Spálňa v Beverly HillsSpálňa v Beverly Hills, Zdroj: Architectural Digest

Bol to dosť veľký rozdiel oproti herečkinej bývalej spálni v New Yorku, tá pôsobila útulnejšie. Portréty na stene, lesklé závesné svietidlo, taburet s dezénom zebry a vlnitý koberec spolu vytvorili elegantné hravé vibrácie.

Spálňa v New YorkuSpálňa v New Yorku, Zdroj: Architectural Digest

Najnovšie útočisko Jennifer Aniston, spálňa v Bel Air, opäť nesie jej dizajnový podpis. Priestranná sofistikovaná spálňa vytvára pozadie pre intímne detaily – maľby na komode, sivé zamatové vaky na sedenie či hravé dekorácie na nočnom stolíku.

Spálňa v Bel AirSpálňa v Bel Air, Zdroj: Architectural Digest

Zdá sa, že nový domov vždy herečku sprevádza na začiatku novej fázy jej života. Teraz začína obdobie ako slobodná žena, aký bude jej ďalší interiér?

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, hauteresidence.com

Diskusia

Podobné články