Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Jennifer Aniston dáva svojim domom zvláštnu atmosféru – pozrite si, ako sa menili

Jennifer Aniston dáva svojim domom zvláštnu atmosféru – pozrite si, ako sa menili

Hollywoodsky miláčik Jennifer Aniston určuje nielen to, čo sa nosí, ale aj štýl, ako sa elegantne býva. Za posledných 15 rokov žila v troch očarujúcich interiéroch, ktorým dodala svoj šarm.

Jednu z najznámejších herečiek v Hollywoode dodnes všetci milujú v postave Rachel v seriáli Priatelia. Okrem svojho komediálneho talentu je však známa aj svojím vycibreným vkusom a citom pre netradičné kombinácie. Platí to aj pre nehnuteľnosti, ktoré sa stali v posledných rokoch jej domovom – dom v Beverly Hills, byt v New Yorku a dom v Bel Air, kde v súčasnosti býva.

Obývačka v Bel AirObývačka v Bel Air, Zdroj: Architectural Digest

V Bel Air Jennifer donedávna žila so svojím manželom, hercom a scenáristom Justinom Therouxom a  so svojimi tromi psami. Kúpili ho v roku 2011 a po rozvode v minulom roku v ňom ostala bývať aj naďalej. Nemôžeme sa jej čudovať, v krásnom sídle v luxusnej štvrti Los Angeles, ktoré vytvorila spolu s dizajnérom Stephenom Shadleyom, je isto radosť žiť.

Jennine obývačky

Druhá obývačka v Bel AirDruhá obývačka v Bel Air, Zdroj: Architectural Digest

Jenniferin život bol plný hlbokých srdcových záležitostí a to odzrkadľujú aj jej obývacie izby. Nesú jej mantru „sexy a komfortné“ a sú plné detailov, ktoré pre ňu majú osobný význam. Obývačka v Bel Air otvára tlmenú farebnú paletu a zručnú kombináciu rôznych tvarov nábytku, ktoré spolu zaplňujú priestor. Doplnky na decentnom pozadí sú hravé – chlpaté vankúšiky, vintage zamatovo mäkká pohovka či zaoblené barové stoličky. Herečka  si do Bel Air priniesla so sebou veci, ktoré mali pre ňu sentimentálny význam: oranžovú maľbu Roberta Motherwella, ktorá stála 1,2 milióna dolárov a rôzne dekoratívne kompozície, ktoré robia zo sídla jej domov. Pre druhú obývačku v dome je dominantné svetlo – od podlahy až k stropu, je veselá, elegantná a pokojná. Jej bývalá obývačka v dome Beverly Hills, ktorý kúpila v roku 2006, bola podobná ako ona sama – opálená, tónovaná a fit. Niesla sa v znamení bronzu, kameňa a dreva. Ako sama vraví, tieto materiály ju stále priťahujú, pretože cíti, že majú skutočnú podstatu a hĺbku.

Obývačka v Beverly HillsObývačka v Beverly Hills, Zdroj: Architectural Digest

Práca a oddych

Jennifer Aniston si dáva veľmi záležať na vzhľade pracovne, ktorú berie väčšinou ako čitateľský kútik. Jej kancelária v Bel Air má štýl pripomínajúci polovicu minulého storočia, dominujú jej nadrozmerné kožené kreslá, orientálny koberec, japonský nástenný záves a elegantný drevený stôl, ktorý je sám o sebe abstraktným umeleckým dielom. Obývačka v Beverly Hills, Zdroj: Architectural Digest

Čítací kútik v Bel AirČítací kútik v Bel Air, Zdroj: Architectural Digest

Aj jej bývalej čitárni v Beverly Hills vládli temnejšie hnedé farby, oživoval ju obľúbený obraz Roberta Motherwella a svetlé piano. Dôležité boli pohodlné pohovky a kreslá, do ktorých sa dalo ponoriť.

Privátna zóna – spálňa

Bývalá spálňa v Beverly Hills mala atmosféru takmer zenovej čistoty - nadrozmerné lampy, posteľ typu king-size a koberec s dlhým vlasom boli individuálne dizajnové stopy, ktoré zjemnili minimalizmus ostrej geometrie priestoru.  

Spálňa v Beverly HillsSpálňa v Beverly Hills, Zdroj: Architectural Digest

Bol to dosť veľký rozdiel oproti herečkinej bývalej spálni v New Yorku, tá pôsobila útulnejšie. Portréty na stene, lesklé závesné svietidlo, taburet s dezénom zebry a vlnitý koberec spolu vytvorili elegantné hravé vibrácie.

Spálňa v New YorkuSpálňa v New Yorku, Zdroj: Architectural Digest

Najnovšie útočisko Jennifer Aniston, spálňa v Bel Air, opäť nesie jej dizajnový podpis. Priestranná sofistikovaná spálňa vytvára pozadie pre intímne detaily – maľby na komode, sivé zamatové vaky na sedenie či hravé dekorácie na nočnom stolíku.

Spálňa v Bel AirSpálňa v Bel Air, Zdroj: Architectural Digest

Zdá sa, že nový domov vždy herečku sprevádza na začiatku novej fázy jej života. Teraz začína obdobie ako slobodná žena, aký bude jej ďalší interiér?

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, hauteresidence.com

Diskusia

Podobné články

Byty v bratislavskom Ružinove, moderne prerobené, kam sa dá ihneď nasťahovať. Toto je zadanie nedeľnej relácie Nové bývanie

Byty v bratislavskom Ružinove, moderne prerobené, kam sa dá ihneď nasťahovať. Toto je zadanie nedeľnej relácie Nové bývanie

V nedeľu podvečer bude tím relácie Nové bývanie hľadať mladej lekárke prvý vlastný byt v Bratislave. Charlotte skončila medicínu, pracuje v nemocnici a rozhodla sa investovať do bytu, aby sa osamostatnila. Predstavovala by si pre seba už rovno trojizbový byt, aby to bola investícia do budúcnosti. Ideálny je zrekonštruovaný, s dobrou dostupnosťou do centra Bratislavy. Preferuje Ružinov alebo centrum, kde sú však ceny príliš vysoké. Uvidíme, či jej...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon