Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 95 084 inzerátov

Okúzľujúca chalupa herca Juraja Hrčku: V lokalite malebného domu sa snúbi ruch a pokoj!

  • Tlačiť
  • 19. 05. 2017
  • Zdieľaj na Facebooku 0

Jej zákutia vás príjemne prekvapia.

Keď sa človek ocitne v pubertálnom veku, vo väčšine ešte rieši problémy typu – aké hračky chce od rodičov, akú rozprávku si pozrie v televízii alebo s kým pôjde na preliezky. Herec Juraj Hrčka však v tomto období života už riešil seriózne dospelácke záležitosti.

Keď mal dvanásť rokov, už pracoval ako dabingový herec, takže mal k dispozícii už prvé zárobky. A práve tie použil ako príspevok rodičom na kúpu chalupy. „Keď sa rozhodovali, či ju kúpiť, mal som dvanásť rokov a daboval som jeden seriál, takže som už mal prvé honoráre. Tak som rodičom povedal, že im na kúpu prispejem,“ prezradil v relácii Na chalupe.

Areál rodinnej chalupy je zložený z dvoch domov, z ktorých jeden patrí Jurajovi a druhý jeho rodine. „Pôvodne to bolo čalúnnické družstvo. Čalúnili tu a neskôr to ostalo prázdne a aby sem neprišiel niekto cudzí, naši sa rozhodli, že si kúpia túto chalúpku,“ vysvetlil. „Je to na Záhorí na dedine. Človek má pocit pokoja na jednej strane, na druhej strane je zasadený do života,“ pochvaľoval si lokalitu chalupy.

 

Sledujte reláciu Na chalupe už v nedeľu o 16:50 na JOJke!

Zdroj: JOJ.sk

Najnovšie pridané inzeráty

Nehnutelnosti.sk na Facebooku