Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Kvalitná posteľ iba z prírodných materiálov: Spať budete ako v bavlnke!

Kvalitná posteľ iba z prírodných materiálov: Spať budete ako v bavlnke!

Zuzana pochádza z Prešova a kvôli výhodnej pracovnej pozícii sa rozhodla presťahovať do Nitry. So svojou rodinou hľadá trojizbový až štvorizbový byt, ktorý môže byť úplne nový alebo starší po rekonštrukcii. S výberom správnej nehnuteľnosti im poradí Vlado Voštinár s reláciou Nové bývanie.

Zuzane predstaví tri zaujímavé byty plus bonusovú možnosť. Kvalitný spánok je významnou súčasťou nášho života, a preto je dôležité vybrať si dobrú posteľ. Vlado Voštinár navštívi rodinnú firmu, ktorá vyrába kvalitné matrace s prírodných materiálov. Penu nahradili konskými vlasmi, kašmírom či vlnou, ktorá ľahko udržiava vzdušnosť. Spoločnosť Saffron vyrába postele na mieru s tridsaťročnou zárukou. Mnoho zaujímavých rád a trikov na vás čaká v relácii Nové bývanie, preto si to určite nenechajte ujsť.
Sledujte reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

Diskusia

Podobné články

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Čo nás čaká na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami v najbližších rokoch a ako na nich zarábať aj v čase prepadu? Je v blízkej dobe reálne zopakovanie scenára so skokovým zvyšovaním cien, ako tomu bolo v posledných rokoch? A najmä - ako zarobiť na investičnom trhu s realitami aj v týchto nestabilných časoch? Aj to nám v rozhovore prezradil Martin Fodor, odborník na investovanie do nehnuteľností a CEO spoločnosti BizPartner Group.

...
Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Silvia sa vrátila na Slovensko s dcérkou z Nemecka. Aktuálne žije v Bratislave, kde pracuje ako lektorka nemčiny. Chcela by sa presťahovať do rodinného domu. Pôvodne rozmýšľala o Bratislave, ale má rozpočet do 230-tisíc euro a v hlavnom meste jej to finančne nebude stačiť. Vybrala si preto Záhorie, kde býva aj jej brat s rodinnou. Domček by mohol byť štvorizbový s menším pozemkom, ideálne novostavba, ak starší, tak už zrekonštruovaný.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon