Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diabol nosí Pradu a býva v centre Manhattanu ako Anne Hathaway

Diabol nosí Pradu a býva v centre Manhattanu ako Anne Hathaway

Bombastický apartmán v 51-poschodovom mrakodrape Olympic Tower v New Yorku, v ktorom bývala 4 roky herečka Anne Hathaway, hľadá nového majiteľa. Cena za luxusný interiér a úžasný výhľad je 19,5 milióna dolárov.

Zdroj: popsugar.com

Herečka Anne Hathaway je známa svojím žiarivým úsmevom a má na konte veľa úspešných filmov. Možno si vás získala v Denníku princeznej, v Alici v krajine zázrakov alebo v Bedároch, za ktorých získala Oscara. Najviac si ju však pamätáme v roli asistentky fashion magazínu vo filme Diabol nosí Pradu. Práve v tomto prostredí herečka žila takmer 4 roky so svojím priateľom, talianskym podnikateľom a Raffaellom Follierim.

Zdroj: Stribling and Associates

Ich príbeh nemal šťastný koniec, Raffaello bol obvinený a odsúdený do väzenia za podvody a pranie špinavých peňazí. Kým mu však neklepli po prstoch, užívali si to kráľovsky – v legendárnej olympijskej veži, ktorú postavil v 1975 ešte známy magnát Aristotle Onassis, platili mesačný nájom 37 tisíc dolárov. Padla vám sánka? Dnes sa tam už platí nájomné neuveriteľných 48 000!

Zdroj: Stribling and Associates

11-izbový apartmán s piatimi spálňami je jedným z najväčších bytov v manhattanskej veži. Priestor s rozlohou 720 m2 je rozdelený na dve úrovne. Na prvej je umiestnená rohová obývacia izba, s dĺžkou 12 metrov a s barom, formálna jedáleň, gurmánska kuchyňa s mramorovými pultmi, raňajková miestnosť a mediálna miestnosť s premietacím plátnom s uhlopriečkou 2,5 m.

Zdroj: Stribling and Associates

Rohový spálňový apartmán na 2. poschodí ponúka dve kompletné kúpeľne a šatníky. Toto poschodie dopĺňajú dve ďalšie spálne, každá s vlastnou kúpeľňou. Celý duplex je ozvučený profesionálnym zvukovým systémom.  Apartmán má majestátny výhľad na Central Park na severe, na rieku East River na východe a na juhu na katedrálu sv. Patrika a Empire State Building.  

Zdroj: fancypantshomes.com

Zdroj foto: Stribling and Associates

Zdroj: Stribling and Associates

Diskusia

Podobné články