Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Zabudnite na farebné tapety: Maľovanie valčekmi sa opäť vracia do módy!

Zabudnite na farebné tapety: Maľovanie valčekmi sa opäť vracia do módy!

V relácii Nové bývanie Dizajn budeme prerabáť obývačku, ktorá má byť obrovským prekvapením pre mamu od jej syna.

Michal dostal ťažké zadanie, ale popasuje sa s ním výborne. Do miestnosti pribudne nový žltý gauč, nábytok na mieru a rôzne zaujímavé dizajnérske kúsky.​Majiteľka bytu nemá rada tapety a preto Michal využil staršiu metódu, ktorou je maľovanie prostredníctvom valčekov s potlačou. Kedysi mali takto vymaľované naši starí rodičia, ale podľa slov dizajnéra, sa valčeky opäť vracajú do módy. ,,Väčšina ľudí si drží odstup od valčekov, ktoré si pamätajú od starých rodičov, ale my tvoríme nový priestor a bude to dobré do nášho konceptu," A tak na šedé steny pribudol biely vzor a do miestnosti vniesol vintage štýl. Ako sa podarilo dizajnérovi prerobiť obývačku a aká bude reakcia majiteľky, sa dozviete už v nedeľu podvečer v relácii Nové bývanie Dizajn.

Sledujte reláciu Nové bývanie Dizajn v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie Dizajn

PR článok

Diskusia

Podobné články

Ako si vybrať správny matrac

Ako si vybrať správny matrac

Nákup nového matraca nie je malou investíciou, bude však vašim spoločníkom každú noc na dlhú dobu a preto jeho výberu venujte veľkú pozornosť. Oceníte to každé ráno, keď sa zobudíte bez bolestí, svieži a plní energie. Poradíme vám, na čo by ste sa mali pri novom matraci určite pýtať.

...
Aké podlahy sa najviac hodia do spálne

Aké podlahy sa najviac hodia do spálne

Podlahám patrí v interiéroch významné miesto. Ich funkcia nie je len estetická. Vhodný typ krytiny plní aj praktickú úlohu, v rámci ktorej sa stará o pohodlie, tepelný komfort a tlmenie zvuku pri chôdzi. Obzvlášť to platí pri podlahe, ktorú si vyberáme do spálne.

...
Úsporné bývanie v súlade s prírodou

Úsporné bývanie v súlade s prírodou

O EKO bývaní a návrate k tradičným materiálom v stavebníctve počujeme takmer na každom kroku. A zrejme to nebude len tak, pre nič za nič. Pozitívom je, že výrobcovia stavebných materiálov, developerské firmy aj individuálni stavitelia tomuto hlasu načúvajú a prispôsobujú mu svoju činnosť.

...