Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Chcete mať teplo v dome bez kúrenia? Postavte si KRTKODOM!

Chcete mať teplo v dome bez kúrenia? Postavte si KRTKODOM!

Vlado Voštinár v relácii Nové bývanie privíta mladú rodinku, ktorá rada cestuje a často prespáva v aute. Marekovi a Janke hľadáme alternatívne bývanie, ktoré musí byť zaujímavé a hlavne ekologické.

Moderátor im predstaví krtkodom, difúzne otvorenú drevostavu a dom situovaný blízko jazera. V relácii vám prezradíme ako správne využívať energiu, ušetriť stovky eur a Soňa Sláviková vám predstaví výhody hypotéky zo Slovenskej sporiteľne.

​Mnohí z nás túžia po domove, ktorý je ekologický a šetrí životné prostredie. Krtkodom je nová forma bývanie, ktorá má drevobetonovú konštrukciu zasypanú zemou a to akumuluje teplotu. Celoročne si udržiava vyrovnanú teplotu bez kúrenia, bez chladenia. Samozrejme dizajn domu a množstvo izieb si môže každý záujemca vybrať sám. Po vzájomnej dohode so špecialistom môžete začať so stavbou krtkodomu, ktorý predstavuje zaujímavý nový spôsob bývania. Ak vás práve táto nehnuteľnosť oslovila, nenechajte si ujsť ďalšiu epizódu Nového bývania, kde vám prezradíme oveľa viac.

Sledujte reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

 

Diskusia

Podobné články

10 najškaredších mrakodrapov na svete

10 najškaredších mrakodrapov na svete

Navrhnúť masívnu budovu, ktorá bude vďaka svojej výške dotvárať panorámu mesta na dlhé roky, nie je jednoduché. Niekedy sa podarí vytvoriť originálne architektonické dielo, ktoré sa stane nadčasovým. A inokedy to niekde zaškrípe. Buď to architekt preženie, alebo k výtvoru skrátka nepasuje pozadie. Pozrite si 10 najškaredších výškových budov, ktoré mali odvážne ambície, ale mohli radšej ostať len na papieri...

...