Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Chcete mať teplo v dome bez kúrenia? Postavte si KRTKODOM!

Chcete mať teplo v dome bez kúrenia? Postavte si KRTKODOM!

Vlado Voštinár v relácii Nové bývanie privíta mladú rodinku, ktorá rada cestuje a často prespáva v aute. Marekovi a Janke hľadáme alternatívne bývanie, ktoré musí byť zaujímavé a hlavne ekologické.

Moderátor im predstaví krtkodom, difúzne otvorenú drevostavu a dom situovaný blízko jazera. V relácii vám prezradíme ako správne využívať energiu, ušetriť stovky eur a Soňa Sláviková vám predstaví výhody hypotéky zo Slovenskej sporiteľne.

​Mnohí z nás túžia po domove, ktorý je ekologický a šetrí životné prostredie. Krtkodom je nová forma bývanie, ktorá má drevobetonovú konštrukciu zasypanú zemou a to akumuluje teplotu. Celoročne si udržiava vyrovnanú teplotu bez kúrenia, bez chladenia. Samozrejme dizajn domu a množstvo izieb si môže každý záujemca vybrať sám. Po vzájomnej dohode so špecialistom môžete začať so stavbou krtkodomu, ktorý predstavuje zaujímavý nový spôsob bývania. Ak vás práve táto nehnuteľnosť oslovila, nenechajte si ujsť ďalšiu epizódu Nového bývania, kde vám prezradíme oveľa viac.

Sledujte reláciu Nové bývanie v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie

PR článok

 

Diskusia

Podobné články

Projekt Kolísky pokračuje vo vytváraní novej štvrte v Záhorskej Bystrici

Projekt Kolísky pokračuje vo vytváraní novej štvrte v Záhorskej Bystrici

Mestská časť Bratislavy, Záhorská Bystrica, sa postupne rozrastá. Mnohých láka svojou kľudnou, zatiaľ stále vidieckou atmosférou. Charakter prostredia navyše výrazne dotvára príroda, zastavané územie sa nachádza v tesnom kontakte Malých Karpát. Pôvodnú zástavbu tvorili hlavne sedliacke domy, posledné roky tu vyrastajú aj kompletne nové súbory s nízkopodlažnými rezidenciami.

...
Instatektúra – keď stavby zbierajú lajky na Instagrame

Instatektúra – keď stavby zbierajú lajky na Instagrame

Stavba nemusí byť unikátnym dielom, hlavne nech vyzerá skvele na „selfie“ a nazbiera čo najviac lajkov. Práve takto myslia architekti, ktorí prepadli tzv. instatektúre. Mnohé z ich výtvorov majú od najkrajších stavieb sveta ďaleko, no umenie dobre zachyteného selfie z nich dokáže spraviť instagramový hit. Tým sú však aj vrcholové stavebné diela, ktoré boli postavené ešte dávno pred zrodom Instagramu.

...