Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Chcete, aby vaše deti mali v izbe niečo jedinečné? Vyrobte im hračky z drevových odrezkov!

Chcete, aby vaše deti mali v izbe niečo jedinečné? Vyrobte im hračky z drevových odrezkov!

Vlado Voštinár spolu s bytovým dizajnérom navštívi mladú rodinku, ktorá potrebuje štýlovo zariadiť detskú izbu. Zaujímavosťou je, že v izbe bude bývať chlapček Viliam a dievčatko Sára, preto musí byť všetko ladené do neutrálnych farieb.

Rodičia nechcú, aby bola miestnosť rozdelená, ale aby sa ich deti spoločne hrali a využívali rovnaké veci. S kamerou navštívime aj špecialistku na výrobu hračiek, ktorá vám ukáže, ako si doma môžete vytvoriť rozkošného zajka či zaujímavo vydzobiť drevené kocky. Ku všetkému potrebujete hlavne kreativitu a trpezlivosť. Pri výrobe nábytku vždy ostane mnoho materiálu, ktorý sa dá ešte prakticky využiť. Stačí, ak si zoženiete rôzne druhy odrezkov a vytvoríte z nich kocky, domčeky či trojuholníky. ,,Samolepiacovu fóliou oblepujeme geometrické tvary tak, aby vzniklo niečo zaujímavé a potom na ne môžeme dokresliť zvieratká," vysvetľuje odboníčka. Pod rukami Silvie vznikajú krásne drevené kocky, ktoré sa hodia do každej detskej izby.

Sledujte reláciu Nové bývanie Dizajn v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie Dizajn

PR článok

Diskusia

Podobné články

Ako si vybrať správny matrac

Ako si vybrať správny matrac

Nákup nového matraca nie je malou investíciou, bude však vašim spoločníkom každú noc na dlhú dobu a preto jeho výberu venujte veľkú pozornosť. Oceníte to každé ráno, keď sa zobudíte bez bolestí, svieži a plní energie. Poradíme vám, na čo by ste sa mali pri novom matraci určite pýtať.

...
Aké podlahy sa najviac hodia do spálne

Aké podlahy sa najviac hodia do spálne

Podlahám patrí v interiéroch významné miesto. Ich funkcia nie je len estetická. Vhodný typ krytiny plní aj praktickú úlohu, v rámci ktorej sa stará o pohodlie, tepelný komfort a tlmenie zvuku pri chôdzi. Obzvlášť to platí pri podlahe, ktorú si vyberáme do spálne.

...
Úsporné bývanie v súlade s prírodou

Úsporné bývanie v súlade s prírodou

O EKO bývaní a návrate k tradičným materiálom v stavebníctve počujeme takmer na každom kroku. A zrejme to nebude len tak, pre nič za nič. Pozitívom je, že výrobcovia stavebných materiálov, developerské firmy aj individuálni stavitelia tomuto hlasu načúvajú a prispôsobujú mu svoju činnosť.

...