Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Chcete, aby vaše deti mali v izbe niečo jedinečné? Vyrobte im hračky z drevových odrezkov!

Chcete, aby vaše deti mali v izbe niečo jedinečné? Vyrobte im hračky z drevových odrezkov!

Vlado Voštinár spolu s bytovým dizajnérom navštívi mladú rodinku, ktorá potrebuje štýlovo zariadiť detskú izbu. Zaujímavosťou je, že v izbe bude bývať chlapček Viliam a dievčatko Sára, preto musí byť všetko ladené do neutrálnych farieb.

Rodičia nechcú, aby bola miestnosť rozdelená, ale aby sa ich deti spoločne hrali a využívali rovnaké veci. S kamerou navštívime aj špecialistku na výrobu hračiek, ktorá vám ukáže, ako si doma môžete vytvoriť rozkošného zajka či zaujímavo vydzobiť drevené kocky. Ku všetkému potrebujete hlavne kreativitu a trpezlivosť. Pri výrobe nábytku vždy ostane mnoho materiálu, ktorý sa dá ešte prakticky využiť. Stačí, ak si zoženiete rôzne druhy odrezkov a vytvoríte z nich kocky, domčeky či trojuholníky. ,,Samolepiacovu fóliou oblepujeme geometrické tvary tak, aby vzniklo niečo zaujímavé a potom na ne môžeme dokresliť zvieratká," vysvetľuje odboníčka. Pod rukami Silvie vznikajú krásne drevené kocky, ktoré sa hodia do každej detskej izby.

Sledujte reláciu Nové bývanie Dizajn v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie Dizajn

PR článok

Diskusia

Podobné články

5 obľúbených štýlov bývania: Ktorý sa k vám osobnostne hodí?

5 obľúbených štýlov bývania: Ktorý sa k vám osobnostne hodí?

Bývanie by malo byť harmonické s osobnosťami a chuťami jeho obyvateľov. Svojou útulnosťou by nám malo byť útočiskom po náročnom dni. V obývacích priestoroch trávime čas so svojou rodinou alebo vítame našich hostí. Inšpirujte sa preto našimi štýlmi bývania, ktoré sú po celom svete mimoriadne obľúbené.  Predstavíme vám škandinávsky, industriálny, rustikálny, retro a hygge štýl. Veríme, že práve pre svoju osobitosť a pohodlie si získajú aj vás.

...
Ako koronavírus zmení vzhľad našich domovov

Ako koronavírus zmení vzhľad našich domovov

Všetci sa dnes pýtame, ako COVID-19 zmení naše životy a zvyky a či sa vrátime k svojim „normálnym“ spôsobom. V dlhodobej izolácii v našich domoch sme mali viac času rozmýšľať, aké majú obmedzenia a ako by mohli byť pohodlnejšie, bezpečnejšie a zdravšie. Magazín Houzz sa opýtal architektov zo Španielska, Talianska a Francúzska, krajín ktoré boli najviac postihnuté, ako podľa nich pravdepodobne koronavírus zmení domácnosti v budúcnosti.

...