Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Chcete, aby vaše deti mali v izbe niečo jedinečné? Vyrobte im hračky z drevových odrezkov!

Chcete, aby vaše deti mali v izbe niečo jedinečné? Vyrobte im hračky z drevových odrezkov!

Vlado Voštinár spolu s bytovým dizajnérom navštívi mladú rodinku, ktorá potrebuje štýlovo zariadiť detskú izbu. Zaujímavosťou je, že v izbe bude bývať chlapček Viliam a dievčatko Sára, preto musí byť všetko ladené do neutrálnych farieb.

Rodičia nechcú, aby bola miestnosť rozdelená, ale aby sa ich deti spoločne hrali a využívali rovnaké veci. S kamerou navštívime aj špecialistku na výrobu hračiek, ktorá vám ukáže, ako si doma môžete vytvoriť rozkošného zajka či zaujímavo vydzobiť drevené kocky. Ku všetkému potrebujete hlavne kreativitu a trpezlivosť. Pri výrobe nábytku vždy ostane mnoho materiálu, ktorý sa dá ešte prakticky využiť. Stačí, ak si zoženiete rôzne druhy odrezkov a vytvoríte z nich kocky, domčeky či trojuholníky. ,,Samolepiacovu fóliou oblepujeme geometrické tvary tak, aby vzniklo niečo zaujímavé a potom na ne môžeme dokresliť zvieratká," vysvetľuje odboníčka. Pod rukami Silvie vznikajú krásne drevené kocky, ktoré sa hodia do každej detskej izby.

Sledujte reláciu Nové bývanie Dizajn v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj: Nové bývanie Dizajn

PR článok

Diskusia

Podobné články

Chcete darovať nehnuteľnosť deťom? Poradíme vám, ako na to

Chcete darovať nehnuteľnosť deťom? Poradíme vám, ako na to

Jedným z bežných spôsobov, ako dochádza k zmene vlastníckeho práva k nehnuteľnostiam, je aj darovanie. Nie je to celkom jednoduché, pretože darovacia zmluva musí spĺňať požiadavky v Občianskom zákonníku, ale aj právnu úpravu podľa viacerých ďalších zákonov. Špecifiká takéhoto darovania nám priblížila Veronika Michalíková z advokátskej kancelárie AKMV.

...