Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Hádajte akú farbu má kuchyňa Cameron Diaz?

Hádajte akú farbu má kuchyňa Cameron Diaz?

Známa herečka Cameron Diaz si naplno užila zariaďovanie svojho apartmánu v Greenwich Village. Pri výbere farebných kombinácií a dizajnových kúskov jej pomáhala dizajnérka Kelly Wearstler, výsledok bol úchvatný.

Zdroj: Richard Caplan, Warburg Realty

Apartmán v newyorskej štvrti Greenwich Village s výhľadom na alej lemovanú stromami bol domovom sympatickej herečky takmer 7 rokov. Prirástol jej k srdcu aj preto, že si ho sama naplánovala od stien až po najmenšiu šálku. Kúpila ho ešte v roku 2008 v bloku z predvojnovej výstavby za 2,95 milióna dolárov a potom si zavolala slávnu kalifornskú dizajnérku Kelly Wearstler, ktorá urobila z bytu čarovný priestor presne podľa Cameroniných predstáv. Spolupráca prinášala obidvom radosť, pretože sa nápadmi dopĺňali a navzájom sa od seba mnoho vecí naučili. Ich spoločným dielom bol životný priestor s rozlohou 130 m2 v luxusnom glamour štýle, ktorý bol zároveň neuveriteľne domácky a útulný.

Zdroj: Richard Caplan, Warburg Realty

Harmónia lesku a patiny

Hviezda filmu Charlieho anjeli a Niečo na tej Mary je vyrastala v južnej Kalifornii a priznáva, že svoju lásku k trblietavým veciam zdedila po svojich kubánskych koreňoch. Chcela si vytvoriť domov, ktorý by splnil jej túžby po lesku, ale zároveň bol príjemný pre život. „Farebná paleta apartmánu odráža samotnú osobnosť Cameron - je prirodzene sexy, bez toho, aby bola príliš okázalá,“ povedala Kelly Wearstler, ktorá považovala herečku skôr za spolupracovníka ako za klienta. „Cameron má vynikajúci cit a chápe, ako sa farby dopĺňajú a prečo kvalitné kusy robia miestnosti výnimočnými,“ dodala dizajnérka.

Zdroj: Richard Caplan, Warburg Realty

Odvážne kombinácie, ktoré ladia

Tak vznikli nezabudnuteľné kompozície, ktoré vyrážajú dych svojou jednoduchosťou. V obývačke vyniká otočné kreslo od Milo Baughmana, luster z muránskeho skla, koktailový stôl a vintage stoličky s pozadím staroružovej tapety vyrobenej na zákazku špeciálne pre Cameron. Kuchyňa je tiež jedinečná, tvoria ju mosadzné pulty a smaragdovo zelené skrinky.

Zdroj: Richard Caplan, Warburg Realty

Kovové odlesky nájdeme vo všetkých miestnostiach – na bronzových dekoráciách v jedálni, zlatých stenách v kúpeľni či stĺpikoch a strope v spálni. V hosťovskej kúpeľni je zas pozoruhodne skombinovaný čierny mramor a ružový onyx.

Zdroj: Richard Caplan, Warburg Realty

Vzácne solitéry

V každej miestnosti sa nachádzajú kúsky, ktoré sú autorskými dielami umelcov. V jedálni visia na stene obrazy Fabrice Penauxa, v hosťovskej izbe obraz od Riccarda Prosperiho a v obývačke dizajnová lampa Pierre Chareau, krbová zástena Charles Edwads a obraz od Hunta Slonema. Cameron bola šťastná, že má miesto, ktoré môže skutočne volať domov v New Yorku: „Som obklopená vecami, ktoré pre mňa niečo znamenajú. To je domov. “

Zdroj: Richard Caplan, Warburg Realty

S takýmto klenotom medzi bytmi sa bolo herečke ťažko lúčiť. Opustila ho len kvôli manželstvu s hudobníkom Benji Maddenom. Predala ho za 4,25 milióna dolárov, po sobáši sa totiž presťahovali do väčšieho apartmánu vo Walker Tower.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, lovehappensmag.com

Zdroj foto: Richard Caplan, Warburg Realty

Zdroj: Richard Caplan, Warburg Realty

Zdroj: Richard Caplan, Warburg Realty

 

Diskusia

Podobné články