Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Po stopách Julie Roberts vo filme Pretty Woman

Po stopách Julie Roberts vo filme Pretty Woman

Príbeh milionára Edwarda a prostitútky Vivian v podaní Richard Gerea a Julie Roberts je jedným z najobľúbenejších filmov všetkých čias. Spolu s ním sa stali slávne aj miesta, kde sa natáčal. Keď niekedy navštívite Los Angeles, nevynechajte trip po stopách Pretty Woman.

Zdroj: deviantart.com

Jazda po Hollywood Boulevard

Rýchla jazda luxusným autom Lotus Esprit po bulvári Hollywood bola obľúbenou filmovou scénou Julie Roberts. Pripustila, že v tom čase nebola veľmi skúsenou vodičkou, ale režisér to riskol a pre kameramanov bolo dosť ťažké udržať s ňou krok.

Zdroj: BestMovieCars.com

Zdroj: outsidesuburbia.com

Hotel Beverly Wilshire

Beverly Wilshire na ulici 9500 Wilshire Boulevard na rohu Rodeo Drive je luxusný hotel, kde Edward a Vivian bývali. Vo filme sa objavil exteriér a lobby v hoteli, Edwardov apartmán bol však postavený v štúdiu Disney v Burbanku. V roku 2015 začal hotel ponúkať špeciálny pobytový balíček „Pretty Woman Hotel Experience“. Zahŕňa dve noci v Presidential Suite, nákupy na Rodeo Drive s osobným štylistom, masáž, súkromnú večeru so špeciálnym menu a výlet do opery. To všetko za „špeciálnu“ cenu 100 000 dolárov!

Zdroj: icepop.com

Zdroj: Happy-Hour.com

Večera so slimákmi

Väčšina filmu Pretty Woman sa natáčala v Los Angeles a fanúšikovia filmu môžu navštíviť luxusnú reštauráciu, kde sa Vivian pokúšala na tanieri krotiť klzké slimáky. Dnes reštaurácia nesie názov Cicada.

Zdroj: icepop.com

Zdroj: TripSavvy.com

Zdroj: outsidesuburbia.com

Nákupy na Rodeo Drive

Giorgio Beverly Hills na 273 Rodeo Drive je prvým luxusným butikom, ktorý bol založený na tejto ulici. Práve v ňom sa Vivian podarilo kúpiť ohromujúce červené koktejlové šaty na večeru. Značka Giorgio Beverly Hills bola predaná spoločnosti Avon v 80-tych rokoch a obchodný názov sa zmenil na Fred Hayman Beverly Hills. 273 Rodeo Drive je teraz pobočkou Louis Vuitton, ale Fred Hayman Beverly
Hills má v blízkosti menší butik.

Zdroj: decider.com

Zdroj: foodgressing.com, icepop.com
Zdroj foto: icepop.com, makeupwearables.com, Happy-Hour.com, TripSavvy.com, Wikimedia Commons, BestMovieCars.com, decider.com, deviantart.com, outsidesuburbia.com

Zdroj: Wikimedia Commons

Diskusia

Podobné články

Nebaví ich denne čakať v zápchach, preto hľadajú byt priamo v Bratislave

Nebaví ich denne čakať v zápchach, preto hľadajú byt priamo v Bratislave

Mnohí, ktorí bývajú v satelitných mestečkách blízko Bratislavy trávia hodiny a hodiny v ranných a popoludňajších zápchach. Taktiež presúvať sa autom po Bratislave je tiež časovo náročné. Časom začínajú majitelia takýchto nehnuteľností uvažovať o presťahovaní sa späť do Bratislavy, a práve túto tému budeme riešiť v nedeľu v Novom bývaní.

...