Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Do módy sa vracajú štýlové tapety: Inšpirujte sa zaujímavým komiksom na stene!

Do módy sa vracajú štýlové tapety: Inšpirujte sa zaujímavým komiksom na stene!

Moderátor Vlado Voštinár s bytových architektom Michalom budú mať opäť plné ruky práce. Ich úlohou je štýlovo zariadiť detskú izbu pre dievčatá, ktoré sú typovo úplne rozdielne.

Ema má jedenásť rokov, jej obľúbená farba je žltá a medzi jej koníčky patrí čítanie komiksov. Monika je od sestry o tri roky mladšia, preferuje ružovú farbu a miluje mopslíky. Michal rozdelí izbu na polovicu pomocou poschodovej postele a každé dievčatko bude mať svoj priestor na hobby, ale aj na učenie. Stenu aj dvere zdobí zaujímavý komiks, ktorý digitálne vytvorila naša odborníčka a následnho ho špecializovaná firma vytlačila na tapety. Dievčatá sú zakomponované do komiksu ako superhrdinky, a tým je ich izba jedinečná. Mnoho zaujímavých tipov a trikov sa dozviete v relácii Nové bývanie Dizajn, preto si to určite nenechajte ujsť

Sledujte reláciu Nové bývanie Dizajn v nedeľu o 17:50 hod. na JOJke!

Zdroj (text/foto): Nové bývanie Dizajn

PR článok

Diskusia

Podobné články

8 tipov ako vytvoriť perfektnú kuchyňu

8 tipov ako vytvoriť perfektnú kuchyňu

Kuchyňa býva centrom života v domácnosti a väčšinou je spojená aj s jedálňou. Aby sa v nej cítili všetci členovia domácnosti príjemne, je potrebné pri jej navrhovaní alebo renovácii myslieť na všetky funkcie a vytvoriť pre ne miesto. Poradíme vám, ako pri tom postupovať.

...