Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Speváčka Taylor Swift má 29 rokov a 6 domov – pozrite sa akých!

Speváčka Taylor Swift má 29 rokov a 6 domov – pozrite sa akých!

Speváčka Taylor Swift má vo veku 29 rokov za sebou nielen raketovú hudobnú kariéru, ale aj pôsobivé portfólio nehnuteľností. Pozrite sa, aké kúsky doňho patria.

Keď máte toľko známych hitov, ako Taylor Swift (Me!, Blank Space, Shake It Off), môžete vlastniť toľko domov, koľko chcete. A Taylor si ich teda naozaj neodopiera. S aktuálnymi šiestimi nehnuteľnosťami s celkovou hodnotou približne 84 miliónov dolárov sa za chvíľu môže nazývať „realitným magnátom“.

1. Sídlo Beverly Hills, Kalifornia

Pôsobivé sídlo postavené v roku 1934 s rozlohou vyše 1000 m2 kúpila Taylor od filmového producenta Samuela Goldwyna v roku 2015 za 25 miliónov dolárov. Zreštaurovala ho a zmenila na historickú pamiatku so siedmimi spálňami a 10 kúpeľňami.

Zdroj: Trulia

2. Dom Beverly Hills, Kalifornia

Jej druhý domček v Beverly Hills v štýle Cape Cod je podstatne menší a útulnejší. Kúpila ho v roku 2011 za 3,55 milióna dolárov. Má len 3 spálne, 3 a pol kúpeľne a nachádza sa na pozemku s rozlohou 6 000 m2.

Zdroj: Trulia

3. Penthaus Tribeca, New York

V roku 2014 kúpila nie jeden, ale hneď dva susedné penthousy v legendárnej rezidencii Tribeca od režiséra Pána prsteňov, Petra Jacksona za 20 miliónov dolárov. Spojila ich na jeden veľký duplex s plochou 772 m2 , ktorý má celkovo 10 spální a 10 kúpeľní, biliardovú miestnosť a neuveriteľné rozsiahle schodisko.

Zdroj: Trulia

4. Plážový dom Watch Hill, Rhode Island

Plážový dom s rozlohou 1 115 metrov štvorcových sa nachádza na najvyššom bode Rhode Islandu a Taylor ho využíva pre svoje notoricky známe top party. Kúpila ho v roku 2013 za 17,75 milióna dolárov a ponúka 7 spální, 9 kúpeľní, 8 krbov a nádherný bazén s výhľadom na pobrežie oceánu.

Zdroj: usmagazine.com

5. Štartovací byt Nashville, Tennessee

Svoj prvý byt si kúpila Taylor pred 9 rokmi v rezidencii „Music Row“ v Nashville za 1,99 miliónov. Industriálny penthouse s plochou 300 m 2 ponúka masívne okná od podlahy až po strop, otvorený koncept a výhľad na panorámu Nashville.

Zdroj: Trulia

6. Grécke sídlo Nashville, Tennessee

V Nashville našla aj svoj druhý domov, sídlo s rozlohou 520 m 2 v štýle gréckeho neoklasicizmu s klenutými stropmi, parketami vo vzore rybej kosti a mramorovými krbmi. K sídlu patrí aj hosťovský dom s plochou 186 m2.

Zdroj: Trulia

Zdroj: housebeautiful.com
Zdroj foto: Trulia, refinery29.com, usmagazine.com

Diskusia

Podobné články

Ako to vyzerá v najlepších reštauráciách sveta

Ako to vyzerá v najlepších reštauráciách sveta

Jedinečné kulinárske potešenie, silný estetický zážitok a zasvätenie do najhlbších tajov gastronómie. Nielen to prináša návšteva ktorejkoľvek z najlepších reštaurácií na svete. Do niekoľkých z tých, ktoré sa ocitli na vedúcich pozíciách rebríčka World´s 50 Best Restaurants sme nazreli aj my.

...
Najdrahší dom v Beverly Hills sa nedarí predať

Najdrahší dom v Beverly Hills sa nedarí predať

Rozľahlé panstvo na Beverly Drive v Beverly Hills má bohatú históriu. JFK s manželkou Jackie tu strávili medové týždne, natáčal sa v ňom Coppolov Krstný otec i Osobný strážca s Whitney Houston a Kevinom Costnerom. Napriek tomu sa ho majiteľ snaží neúspešne predať už 12 rokov. Jedným z problémov je možno jeho cena - 135 miliónov dolárov.

...