5 víl pre pani prezidentku - vybrali sme z našej inzercie | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
5 víl pre pani prezidentku - vybrali sme z našej inzercie

5 víl pre pani prezidentku - vybrali sme z našej inzercie

Prezidentská vila na Slavíne je už viac ako 15 rokov neobývaná, je finančnou záťažou a chátra. NKÚ vyzýva prezidentku, aby rozhodla, či ju treba opraviť alebo predať. Radi by sme Kancelárii prezidentky pomohli a tak prinášame výber piatich najlepších bratislavských víl z našej inzercie. Niektorá z nich by sa mohla hodiť...

1. Luxusná rodinná vila s bazénom v diplomatickej štvrti - Hrebendova, Bratislava I - Staré Mesto - 1 700 000 €

Priestory tejto luxusnej rodinnej vily s bazénom a s jedinečným panoramatickým výhľadom sú skutočne dosť veľkorysé, aby uspokojili aj hlavu štátu. Vila je štvorpodlažná jej výmera úžitkovej plochy je cca 630 m2 a patrí k nej komfortná priestranná garáž pre 3 autá. K domu patrí taktiež mierne svahovitý pozemok - záhrada o výmere 935 m2. Oceňujeme na mieru vybudovaný vyhrievaný vnútorný bazén s protiprúdom, podlahovým kúrením. V diplomatickej štvrti by mala prezidentka na skok na pokec k susedom...

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

2. Luxusná vila Korabinského - Bratislava I - Staré Mesto – Cena dohodou

Táto vila je najmodernejšia z nášho výberu, má pekne stvárnený svahovitý terén s nádychom horského prostredia. Prezidentke by sme dopriali dom plný kreatívnych prvkov s dizajnovými doplnkami vo vysokom technologickom štandarde, bazén s infinity efektom, jacuzzi s hviezdnou oblohou a tri bary. To všetko na úžitkovej ploche 361 m2 s pozemkom 871 m2.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

3. Vila s bazénom a výhľadom na Kolibe - Bratislava III - Nové Mesto – Cena dohodou

Táto veľká 7 - izbová vila s bazénom a výhľadom by sa mohla našej prezidentke zapáčiť. Nachádza sa na slnečnom a tichom mieste Koliby v Bratislave časť Vinohrady a má pekne stvárnený vonkajší terén. Ponúka tiež dvojgaráž, bazén, vírivku, saunu, altánok a krb. Úžitková plocha vily je 614 m2, pozemok 960 m2, balkóny a loggie majú rozľahlé plochy 11,60 m2 a 36,90 m2. Výhodou je aj dostupnosť do centra 10 min.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

4. Luxusná vila s veľkým pozemkom na Devíne - Kremeľská, Bratislava IV – Cena dohodou

Vila s upraveným veľkým pozemkom je trochu oldskúlová, ale cítiť v nej tradíciu. Ponúka kvalitné prírodné materiály, peknú vináreň, bazén so saunou a tenisový kurt. Zaujal nás na nej pekný pozemok susediaci s národnou kultúrnou pamiatkou, hradom Devín. Vila je priestorovo a dispozične rozdelená na hosťovskú časť a hlavné obytné krídlo. Úžitková plocha obytnej časti je 950,68 m2, patrí k nej ešte pozemok o výmere 1 765 m2.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

5. Vila v Horskom parku - Bratislava I - Staré Mesto – Cena dohodou

Na tejto vile v Horskom parku nás presvedčila hlavne veľkolepá galéria s majestátnym výhľadom. Má 4 podlažia zakomponované v mierne svahovitom teréne, okolie tvoria záhrady susedných rodinných domov, ktoré umocňujú pocit súkromia. Úžitková plocha je 420 m2, celý pozemok meria 779 m2.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Zdroj foto: Nehnuteľnosti.sk

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Top 10 prenájmov pre každú situáciu

Top 10 prenájmov pre každú situáciu

Výber bytov na prenájom je v tomto období veľmi pestrý, každý nájomník však má iné požiadavky. Vybrali sme desať tých naozaj najkrajších a kompletne zariadených pre každého z vás. A navyše s výborným pomerom kvalita/cena. Do oka nám padli nielen bratislavské, ale aj byty z Nitry, Trnavy a Košíc.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame