Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Najkrajšie obchodné priestory z našej inzercie, v ktorých môžete začať podnikať hoc aj hneď

Najkrajšie obchodné priestory z našej inzercie, v ktorých môžete začať podnikať hoc aj hneď

Ak hľadáte priestor pre svoj biznis, ktorý nemusíte „piplať“ od základov, máme pre vás 5 tipov. Tieto obchodné nehnuteľnosti sú úžasné na prvý pohľad a ponúkajú aj výborné technické vybavenie a podporu.

Plážový bar v golfovom rezorte pri Senici

Štýlový plážový bar v súkromnom stráženom areáli pri exkluzívnom golfovom stredisku Penati pri Senici vyzerá na fotkách skvelo, no atmosféra naživo je ešte omnoho pútavejšia a pobyt v tomto prostredí je skutočne ideálnym na relax. Nachádza sa pri jazere uprostred borovicových lesov a je veľmi obľúbený medzi návštevníkmi. Bol skolaudovaný v roku 2015 a nepotrebuje žiadne investície. Je klimatizovaný a plne zariadený na prevádzku kaviarne. Na prvý pohľad je vidno, že sa jedná o skutočne kvalitné materiály. 

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Svadobný salón v Bratislave

Tento krásny novootvorený salón na Tomášikovej je tiež k dispozícii ihneď aj so všetkým potrebným vybavením. Úžitková plocha je 104 m2. Salón je otvorený 4 mesiace a šaty v ponuke sú nové. Portfólio tvoria svadobné a večerné róby.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Vinotéka v centre Liptovského Mikuláša

Na predaj je aj zabehnutá prevádzka vinotéky v centre Liptovského Mikuláša. Má za sebou úspešnú 13-ročnú tradíciu a nachádza sa na okraji pešej zóny vo firemnom dvore s vlastným parkovaním. Priamo pred ňou letná terasa v toskánskom štýle, príjemné a slnečné posedenie obklopené okrasnou zeleňou a viničom. Miesto pre posedenie zákazníkov je aj vo vnútri. Prevádzka ponúka predajnú plochu, výčap so 7 pípami, pracovnými pultami s úložným priestorom, s regálmi a policami na tovar a tiež sklad s ventiláciou.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Kaviareň v centre Prešova

V týchto exkluzívnych obchodných priestoroch na prízemí zrekonštruovaného meštianskeho domu na pešej zóny v historickom centre Prešova je možné prevádzkovať kaviareň alebo rovno aj dve. Nebytový priestor s plochou 230 m2 je totiž rozdelený do 2 priestorových zón so samostatným sociálnym zázemím, takže sa dá rozdeliť na samostatné obchodné prevádzky s oddelenými meračmi energií.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Luxusný kozmetický salón v Petržalke

V súčasnosti tento obchodno - kancelársky priestor s bytovou jednotkou a terasou o výmere 123 m2 slúži ako nechtové a vlasové štúdio, ponúka však flexibilné využitie. Nachádza sa v novostavbe na Šustekovej ulici, teda na začiatku Petržalky s výbornou dostupnosťou na diaľničný obchvat a centra Starého Mesta.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Zdroj foto: Nehnuteľnosti.sk

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Top 10 prenájmov pre každú situáciu

Top 10 prenájmov pre každú situáciu

Výber bytov na prenájom je v tomto období veľmi pestrý, každý nájomník však má iné požiadavky. Vybrali sme desať tých naozaj najkrajších a kompletne zariadených pre každého z vás. A navyše s výborným pomerom kvalita/cena. Do oka nám padli nielen bratislavské, ale aj byty z Nitry, Trnavy a Košíc.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon