Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Hollywoodsky dom Miss Špeciálny agent je na prenájom

Hollywoodsky dom Miss Špeciálny agent je na prenájom

Atraktívny dom herečky Sandry Bullock v Hollywood Hills je ako stvorený pre hollywoodske hviezdy. Bola jeho majiteľkou 17 rokov, teraz si ho môžete prenajať za 22 000 dolárov mesačne.

Zdroj: Berkshire Hathaway

Sympatická slečna Drsňák sa zbavuje svojich nehnuteľností. Začiatkom roka predala svoju plážovú vilu  na ostrove Tybee za 6,5 ​​milióna dolárov a pár mesiacov predtým svoj dlhoročný domov v Hollywood Hills 2,925 milióna dolárov. Ten je teraz po rekonštrukcii pripravený na prenájom pre ďalšieho šťastného nájomcu. Sandra v súčasnosti rozdeľuje svoj čas medzi svoje zvyšné domovy v New Orleans a Austine.

Zdroj: Berkshire Hathaway

Zdroj: Berkshire Hathaway

Dom sa nachádza hneď nad štvrťou Sunset Strip a slávnym hotelom Chateau Marmont. Bol postavený v modernom štýle v roku 1942, v posledných rokoch však prešiel kompletnou rekonštrukciou. Na ploche 293 štvorcových metrov sa nachádzajú 4 spálne, 3 kúpeľne a domáca kancelária.

Zdroj: Darwin Nercesian

Vstupný foyer je pozoruhodný fascinujúcou intarzovanou mramorovou podlahou s geometrickým vzorom a svetlíkom, ktorý zaplavuje priestor prirodzeným svetlom. Obývacia izba pokračuje v mramorovom motíve krbom od podlahy po strop, ktorý dominuje jednej stene spolu s chutnou závesnou retro sedačkou v tvare bubliny.

Zdroj: Darwin Nercesian

Zdroj: Berkshire Hathaway

Kuchyňa s vysokým stropom je veľmi pôsobivá. Jej mramorové dosky a zásteny dramaticky kontrastujú s čiernymi skrinkami s mosadznými prvkami. Na kuchynský ostrov efektne nadväzuje čierny mramorový vstavaný stôl pre 6 osôb.

Zdroj: Darwin Nercesian

Spoločenský priestor je v luxusne dekadentnom ladení a prechádza cez veľké sklené posuvné dvere na zadnú terasu. Na terasu má vchod aj luxusná vintage kúpeľňa s hlbokou vaňou so zlatými prvkami obložená čiernym a bielym mramorom.

Zdroj: Berkshire Hathaway

Dom ponúka priestrannú šatňu s množstvom vstavaných úložných priestorov a komfortné hosťovské izby. Jedna z nich sa môže pochváliť aj zábavným točitým schodiskom, ktoré vedie do vlastného súkromného priestoru.

Zdroj: Berkshire Hathaway

Zdroj: Berkshire Hathaway

Na dláždenej terase je dostatok priestoru pre krytú spoločenskú miestnosť a altánok a tiež  lagúnový bazén a ponorný kúpeľ, ktoré sú obklopené množstvom sviežich stromov.

Zdroj: architecturaldigest.com, observer.com

Zdroj foto: Darwin Nercesian, Berkshire Hathaway, yourvippartner.com

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Tajomná chalupa na Gemeri

Tajomná chalupa na Gemeri

Kúsok od Rožňavy je krásny a vrúcny kraj, ktorý bol pre Katku Jesenskú a štáb relácie Na chalupe doteraz utajený. V dedinke Lúčka na Gemeri navštívime chalupára, ktorý zrekonštruoval stáročnú chalupu, ktorú kúpil v žalostnom stave.

...
Aj v Bratislave sa dá bývať v čerešňovom sade

Aj v Bratislave sa dá bývať v čerešňovom sade

Snom pani Paulínky je vzdušný, štvorizbový byt, v ktorom bude mať priestor pre celú rodinu a vnúčatká. Má predstavu, že v okolí bude veľa zelene a do lesa je to len na skok. Hľadá si teda bývanie v lukratívnej časti Bratislavy - vo štvrtom obvode. Vlado Voštinár jej so svojim tímom pomáha nájsť novostavbu podľa zadania v Karlovej Vsi, Dúbravke a v Lamači.

...