Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Relácia Na chalupe má za sebou už 100 častí: Aha, aké celebritné chalupy sme navštívili!

Relácia Na chalupe má za sebou už 100 častí: Aha, aké celebritné chalupy sme navštívili!

Obľúbená relácia Na chalupe odštartovala na obrazovkách televízie JOJ už v roku 2016, no napriek tomu máme všetci pocit, akoby to bolo len včera. Pravdou ale je, že moderátorka Katka Jesenská spolu so svojim tímom natočili už okrúhlych 100 častí!

Každý, kto patrí medzi chalupárov, nám dá za pravdu, ak povieme, že je to vždy akási oáza relaxu. Hoci starostlivosť o chalupu a práca okolo nej zaberie veľa času a stojí nemálo peňazí a energie, svojim majiteľom sa odvďačí pokojom, ktorý nemajú azda nikde inde. A presne preto pred pár rokmi vznikla relácia Na chalupe. Moderátorka Katka Jesenská je totiž odjakživa vášnivou chalupárkou a svoje nadšenie chcela šíriť ďalej medzi ľudí. Týždeň čo týždeň prinášala divákom množstvo užitočných rád, tipov a trikov, ktoré už pomohli nejednému chalupárovi. Okrem toho varila naozajstné chalupárske recepty zo sezónnych potravín a v spolupráci s odborníkmi dávali nápady na rôzne ručne vyrábané predmety, nábytok či doplnky. Zaujímavou súčasťou jednotlivých epizód boli vždy aj návštevy na celebritných chalupách. Známe osobnosti nielenže ukazovali, ako ich oázy relaxu vyzerajú, ale aj to, čo sa im podarilo vyrobiť a akými vychytávkami sa pýšia. Navyše, často sme sa dozvedeli aj čo-to o ich koníčkoch a tajných záľubách.

Úplne prvou chalupou, ktoré sme s kamerami navštívili, bola na Kysuckých Lazoch a patrí hercovi Matejovi Landlovi. Je to klasická drevenica bez vody a bez elektriny. On to však vylepšil tým, že uprostred miestnosti vytvoril takzvaný sprchový stred. Do podlahy totiž ukryl vaničku, ktorá slúži na základnú hygienu či na umývanie rúk. Fajnoví nie sú ani Banášovci, ktorí majú na chalupe k dispozícii iba latrínu. No je vylepšená tým, že je v nej zavesená levanduľa, ktorá to tam rozvonia. Kým niektoré známe tváre majú radi takéto dobrodružné prostredie, iní si potrpia na pohodlie. Tak, napríklad, herec Ivo Gogál je majiteľom vyrívky a Tomáš Matonoha sa zas pýši bazénom. Netradičnú vychytávku majú na chalupe aj manželia Vajdovci. Všetok alkohol, ktorý sa tam nachádza, majú totiž zamknutý v drevenej truhlici. Nuž, a moderátor Martin Nikodým má na svojej chalupe včelie úle, pretože sa venuje včelárstvu.

Nenechajte si ujsť jubilejnú 100. epizódu relácie Na chalupe už v nedeľu o 16:45 na JOJke!

Zdroj (text/foto): Na chalupe

PR článok

Diskusia

Podobné články

10 najškaredších mrakodrapov na svete

10 najškaredších mrakodrapov na svete

Navrhnúť masívnu budovu, ktorá bude vďaka svojej výške dotvárať panorámu mesta na dlhé roky, nie je jednoduché. Niekedy sa podarí vytvoriť originálne architektonické dielo, ktoré sa stane nadčasovým. A inokedy to niekde zaškrípe. Buď to architekt preženie, alebo k výtvoru skrátka nepasuje pozadie. Pozrite si 10 najškaredších výškových budov, ktoré mali odvážne ambície, ale mohli radšej ostať len na papieri...

...