Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Technológia Airpower ─ každá kvapka sa počíta

Technológia Airpower ─ každá kvapka sa počíta

Kto by nemal rád horúcu sprchu po náročnom dni. Dlhé sprchovanie však nie je práve ekonomické a ani ekologické. Značka Hansgrohe sa preto rozhodla tento problém riešiť, a tak prišla s inovatívnou  technológiou  Airpower. Výrobky nemeckej kvality vás uchvátia nielen svojou špičkovou kvalitou, ale aj nadčasovým dizajnom.

Za málo peňazí veľa vody

Áno, naozaj. Technológia Airpower, ktorú značka Hansgrohe zakomponovala do svojich výrobkov, využíva na sprchovanie nielen vodu, ale aj vzduch. Sprchová hlavica má v sebe prúdový disk, ktorý na veľkej ploche nasáva okolitý vzduch a následne ho mieša s vodou. Kvapky vody sú teda objemnejšie, výdatnejšie a ľahšie. Princíp miešania vody a vzduchu je geniálny, na 1 liter vody pripadnú v pomere cca 2 litre vzduchu. Neplytváte tak cennou vodou,  každá kvapka šetrí vaše náklady aj zdroje.

Technológia AirpowerZdroj: Sanitino.sk

Dokonalé sprchovanie

To, že sú kvapky vody objemnejšie pocítite na vlastnej koži. Sprchy s touto technológiou pozdvihnú vaše sprchovanie na takú úroveň komfortu, že nebudete chcieť zo sprchy odísť. Kvapky, ktoré sú ľahšie a mäkšie, vytvoria svojím spojením v sprche ľahký dážď. Pri niektorých modeloch si vďaka viacerým prúdom môžete navyše dopriať rovno aj masáž.

Technológia AirpowerZdroj: Sanitino.sk

Nezabudlo sa ani na umývadlá

V Hansgrohe mysleli na všetko, teda ani umývadlá nezostali bez povšimnutia. Mnoho umývadlových batérií je tiež obohatených o technológiu Airpower. Rozdiel spoznáte na prvý pohľad. Voda vytekajúca z kohútika je tichá a plná vzduchu, a to zabraňuje silnému prúdu a striekaniu vody von z umývadla.

Technológia AirpowerZdroj: Sanitino.sk

U nás si vyberiete

Zaujala vás značka Hansgrohe a jej technológie? Túžite po niektorom z týchto kvalitných výrobkov? Slovenský e-shop Sanitino.sk je predajcom sanitárneho vybavenia do kúpeľní aj kuchýň. Ich sortiment je široký rovnako ako výber svetoznámych značiek. Stavte na kvalitu, vyberie si tu aj ten najnáročnejší zákazník.

Technológia AirpowerZdroj: Sanitino.sk

Diskusia

Podobné články

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Čo nás čaká na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami v najbližších rokoch a ako na nich zarábať aj v čase prepadu? Je v blízkej dobe reálne zopakovanie scenára so skokovým zvyšovaním cien, ako tomu bolo v posledných rokoch? A najmä - ako zarobiť na investičnom trhu s realitami aj v týchto nestabilných časoch? Aj to nám v rozhovore prezradil Martin Fodor, odborník na investovanie do nehnuteľností a CEO spoločnosti BizPartner Group.

...
Spojenie dvoch silných developerov prináša do Žiliny nové bývanie

Spojenie dvoch silných developerov prináša do Žiliny nové bývanie

Už dlhšie komunikovaný rezidenčný projekt Kvetnica v Žiline sa posunul do ďalšieho dôležitého štádia, na stavenisku sa 18. septembra konečne rozbehla výstavba. Spolupráca developera CRESCO REAL ESTATE a etablovanej domácej spoločnosti LICITOR development sa tak začína prezentovať hmatateľnými výsledkami. Prvá etapa má priniesť 81 bytov.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon