Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Nové bývanie v Španielsku! Neuveríte, za koľko tam kúpite vilu

Nové bývanie v Španielsku! Neuveríte, za koľko tam kúpite vilu

Slovenka Adriana oslovila Nové bývanie s prosbou o nájdenie apartmánu pri mori, v ktorom by mohla dovolenkovať aj počas jesene a určitú časť roka by ho prenajímala. Na pomoc si zobrala kamarátku Katku. A spolu s Vladom Voštinárom a televíznym štábom sa vybrali do Španielska.

Apartmán pri mori

Ako destináciu na oddych si Adriana vybrala mestečká Denia a Jávea, ktoré sa nachádzajú medzi Alicante a Valenciou. Celý štáb aj s Katkou vyrazili do Španielska v októbri, v období, keď môžeme vidieť ešte ľudí kúpať sa v mori. Teplé počasie tam vraj býva až do polovice decembra. Oblasť Costa Blanca North nie je na Slovensku až tak známa. Týmto krásnym miestom ich sprevádzala slovenská maklérka Eva. A čo očakáva Adriana od ponuky? Miluje slnko, more a apartmán alebo domček nemusí byť priamo pri mori, ale určite by sa mal nachádzať do 15 minút chôdze. Samozrejme bude rada, ak sa v okolí budú nachádzať obchody a záleží jej tiež na prostredí okolo apartmánu. Rozpočet má do 200 000 euro.

Ceny ako na Slovensku

Pri prehliadke apartmánov a viliek zostanete príjemne šokovaní cenou. Ak si totiž porovnáte byty v Bratislave a v Španielsku tak sa pohybujú v rovnakých cenových reláciách a mesačné náklady sú v rozmedzí od 80 do 130 eur. Kamarátky si spolu pozreli tri štvorizbové apartmány a jednu trojizbovú vilku. Všetky sa pohybovali v hodnote od 165 000 do 199 000 eur a boli na skok od mora. Hľadanie nebolo márne. Adriana našla to čo hľadala, príjemný domček, uzavretý rezort pod dohľadom ochrany, s bazénom, blízko mora a všetko je tam po ruke, presne podľa jej gusta. Ak ste zvedaví, aké nehnuteľnosti môžete kúpiť v Španielsku, pozrite si už túto nedeľu Nové bývanie.

Zdroj (text/foto): Nové bývanie

PR článok 

 

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame