Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Nové bývanie v Španielsku! Neuveríte, za koľko tam kúpite vilu

Nové bývanie v Španielsku! Neuveríte, za koľko tam kúpite vilu

Slovenka Adriana oslovila Nové bývanie s prosbou o nájdenie apartmánu pri mori, v ktorom by mohla dovolenkovať aj počas jesene a určitú časť roka by ho prenajímala. Na pomoc si zobrala kamarátku Katku. A spolu s Vladom Voštinárom a televíznym štábom sa vybrali do Španielska.

Apartmán pri mori

Ako destináciu na oddych si Adriana vybrala mestečká Denia a Jávea, ktoré sa nachádzajú medzi Alicante a Valenciou. Celý štáb aj s Katkou vyrazili do Španielska v októbri, v období, keď môžeme vidieť ešte ľudí kúpať sa v mori. Teplé počasie tam vraj býva až do polovice decembra. Oblasť Costa Blanca North nie je na Slovensku až tak známa. Týmto krásnym miestom ich sprevádzala slovenská maklérka Eva. A čo očakáva Adriana od ponuky? Miluje slnko, more a apartmán alebo domček nemusí byť priamo pri mori, ale určite by sa mal nachádzať do 15 minút chôdze. Samozrejme bude rada, ak sa v okolí budú nachádzať obchody a záleží jej tiež na prostredí okolo apartmánu. Rozpočet má do 200 000 euro.

Ceny ako na Slovensku

Pri prehliadke apartmánov a viliek zostanete príjemne šokovaní cenou. Ak si totiž porovnáte byty v Bratislave a v Španielsku tak sa pohybujú v rovnakých cenových reláciách a mesačné náklady sú v rozmedzí od 80 do 130 eur. Kamarátky si spolu pozreli tri štvorizbové apartmány a jednu trojizbovú vilku. Všetky sa pohybovali v hodnote od 165 000 do 199 000 eur a boli na skok od mora. Hľadanie nebolo márne. Adriana našla to čo hľadala, príjemný domček, uzavretý rezort pod dohľadom ochrany, s bazénom, blízko mora a všetko je tam po ruke, presne podľa jej gusta. Ak ste zvedaví, aké nehnuteľnosti môžete kúpiť v Španielsku, pozrite si už túto nedeľu Nové bývanie.

Zdroj (text/foto): Nové bývanie

PR článok 

 

Diskusia

Podobné články

Túžite po vlastnej pracovni či dielni? Využite na to vstavanú skriňu

Túžite po vlastnej pracovni či dielni? Využite na to vstavanú skriňu

Aj takto sa dá zužitkovať priestor či už bývate v menšom byte alebo chcete šetriť miestom. Vstavané skrine dokážu vytvoriť ideálne miesto na čokoľvek a výhodou je, že ak dané veci aktuálne nepotrebujete, stačí zavrieť dvere a nie sú na očiach. Na čo si ale dať pozor, keď si chceme dať vyrobiť nábytok na mieru? Aké zvoliť farby a materiály, aby nové skrine a zariadenie nielen ladili v celej domácnosti, ale boli najmä funkčné a mali veľa úložného p...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon