Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Hviezda filmov

Hviezda filmov "Hry o život" predáva svoj luxusný penthouse

Herečka Jennifer Lawrence, známa ako divoká bojovníčka Katniss v Hrách o život, bývala na vrchole veže v New Yorku tri roky. Teraz za penthouse s panoramatickým výhľadom pýta o 1,35 milióna dolárov menej, ako zaň zaplatila.

Zdroj: StreetEasy

Zdroj: StreetEasy

Jennifer sa v posledných rokoch fakt darí. Zabodovala nielen v sérii Hier o život, ale aj v posledných X-Menoch ako nezabudnuteľná Mystique a jej konto zdobí aj Oscar a Zlatý glóbus za komédiu Terapia láskou. Preto všetkých prekvapilo, že sa chce zbaviť krásneho dvojpodlažného bytu s plochou 380 m2 podozrivo lacno. Aktuálna predajná cena je 14,25 milióna dolárov, pritom v 2016 ho kúpila za 15,6 miliónov. Možno to bude mať do činenia s jej nedávnou svadbou. V októbri sa totiž vydala za fešného galeristu moderného umenia Cooka Maroneyho a je možné, že plánujú spoločné rodinné hniezdo. Nieže by teraz nemala kde bývať! Okrem predávaného penthousu vlastní aj luxusný byt v obľúbenej celebritnej štvrti Manhattanu blízko komplexu Tribeca a tiež tradičné sídlo v Beverly Hills v Coldwater Canyon.

Zdroj: StreetEasy

Zdroj: StreetEasy

Penthouse, ktorý ponúka, je umiestnený na 30. poschodí luxusnej veže a má 360-stupňový výhľad na Manhattan. Má na dvoch podlažiach 3 izby, 4 a pol kúpeľne a dve terasy s celkovou plochou asi 280 m2. Vstupné dvere z ocele a nepriehľadného skla otvárajú elegantný výhľad do obrovskej obývacej a jedálenskej miestnosti s dĺžkou 17 metrov a výhľadom na západ slnka. Spoločenský priestor od komornejšej mediálnej miestnosti oddeľuje zabudovaný krb.

Zdroj: StreetEasy

Zdroj: StreetEasy

Komfortná žiarivo biela kuchyňa je umiestnená okolo lešteného mramorového kuchynského ostrova a pokračuje do efektnej rohovej raňajkovej časti. Všetky spálne majú vlastnú kúpeľňu a prístup na terasu.

Zdroj: StreetEasy

Zdroj: StreetEasy

Spodná terasa je ohraničená živým plotom a prístupná z hlavnej spálne, obývačky a jedálne a meria asi 18 metrov. Horná terasa  preverí strach z výšok, ide sa na ňu po vonkajšom schodisku, ale odmení návštevníkov vonkajším krbom, vstavaným grilom, telkou a zelenou trávou.  

Zdroj: Property Shark

Zdroj: Property Shark

Zdroj: Property Shark 

Zdroj: dirt.com

Zdroj foto: Property Shark, StreetEasy, independent.ie

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame