TOP 10: Tieto nehnuteľnosti zaujali Slovákov v roku 2019 najviac | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
TOP 10: Tieto nehnuteľnosti zaujali Slovákov v roku 2019 najviac

TOP 10: Tieto nehnuteľnosti zaujali Slovákov v roku 2019 najviac

Na začiatku nového roku už tradične na Nehnuteľnosti.sk hodnotíme rok minulý. Aj v roku 2020 sme zostavili rebríček nehnuteľností, ktoré zaznamenali u našich fanúšikov v minulom roku najväčší záujem. Výber je skutočne pestrý, sú medzi nimi štyri chalupy a tri staršie domy, pozorujeme tiež zvýšený záujem o drevostavby.

1. Chalupa na polosamote - Utekáč - 114 000 €

Usadlosť s pekným výhľadom na polosamote v katastri obce Utekáč bola postavená v roku 1998 a zrekonštruovaná v 2017. Je ideálna ako chalupa, má letnú kuchynku, obývačku, špajzu, kúpeľňu,  kuchyňu a veľkú izbu v podkroví. Na dvore je nová maštaľ, pivnica, garáž a dreváreň. Zastavaná plocha je 150 m2.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

2. Rodinný dom – Svätý Peter - 47 000 €

Starší 3-izbový rodinný dom z pálenej tehly v okrese Komárno stojí takmer v samom centre obce, celková výmera pozemku je 784 m2. Má všetky inžinierske siete a je napojený na kanalizáciu. V roku 1999 bol zrekonštruovaný, prebehla výmena elektrického vedenia za medené, kúrenia, kúpeľne, bola vymenená drevená polubovka a plastové okná.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

3. Nadštandardný rodinný dom - Pečovská Nová Ves – 185 000 €

Nový priestranný 6-izbový bungalov je postavený z kvalitných materiálov a má masívne drevené okná s kovaním. V celom dome je vyšší krásne zdobený strop. Komfortný dom má úžitkovú plochu 180 m2, nachádza sa na veľkom pozemku s rozlohou 1 314 m2. Ponúka priestrannú terasu, altánok, dvojgaráž, hospodársku budovu, vonkajší krb i vlastnú studňu.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

4. Moderný atypický dom – Harmónia pri Modre - 208 990 €

Novopostavený bungalov v modernom štýle v prírodnom prostredí je rozdelený na 2 časti bývania a obe majú nádherný výhľad do záhrady s južnou polohou. Má nízke náklady na prevádzku, vykurovanie je podlahové, má rekuperáciu s dohrevom a prípravu na fotovoltaické články, parkovisko pre 2 vozidlá. Ponúka možnosť nasťahovania ihneď.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

5. Chata - Borský Svätý Jur - 109 900 €

Zrekonštruovaná celoročne obývateľná chata je len trištvrte hodinky autom od Bratislavy na Záhorí v rekreačnej oblasti TOMKY - Borský Svätý Jur. Veľkosť dvojpodlažnej chaty je ideálna aj pre rodinu s deťmi, má 3 izby a celkom je k dispozícii 68 m2 úžitkovej plochy. Ponúka aj virtuálnu prehliadku 

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

6. Modulový dom - Žilina - 38 231 €

Jedná sa o 2-izbovú drevostavbu s rozmermi 4x12 modulového domu, s úžitkovou plochou 44 m2. Moduly sa vyrábajú vopred v krytých halách a bývanie na kľúč je k dispozícii do 2 - 3 mesiacov. Tento EcoConcept využíva prírodné materiály, šetrí životné prostredie a je predpripravený na prípadné dostavby v budúcnosti. Môžete si prezrieť aj jeho virtuálnu prehliadku 

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

7. Rodinný dom – Bratislava - Rača - 255 000 €

4-izbový dvojpodlažný rodinný dom v Bratislave na Zvončekovej ulici má nádherný výhľad. Prešiel dispozičnou rekonštrukciou a stojí len pár metrov od zástavky autobusu, v blízkosti sú aj turistické chodníky, les a cyklotrasy. Táto lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

8. Mobilná chata – Košice - Západ - 18 500 €

Drevená chata z masívu, zateplená minerálnou vlnou je vybavená kompletným riešením na napojenie na vodu, elektrinu a odpad a tiež rozvodmi na TV. Chata má zastavanú plochu 35 m2 a je mobilná na kolesách a ponúka možnosť pribudovania terasy.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

9. Štýlový drevodom – Bratislava – Slávičie údolie - 89 500 €

Štýlový 4-izbový drevodom s veľkou terasou je na vlastnom pozemku v Slávičom údolí, na Litovskej ceste. Jeho úžitková plocha je 78 m2. Ide vlastne o mobilnú drevostavbu postavenú na betónových podstavcoch. Všetky izby sú zariadené a pripravené k nasťahovaniu.

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

Zdroj: Nehnutelnosti.sk

10. Starší dom s pozemkom - Zborov - 18 900 €

Pôvodný dom z roku 1946 v krásnej prírode pod Zborovským hradom v okrese Bardejov pozostáva z prednej izby a ďalších menších miestností a má zavedenú elektrinu a vodu. V dosahu je plynové potrubie a kanalizácia. Dom je vhodný na kompletnú rekonštrukciu, prípadne využitie pozemku s plochou 841 m2 na výstavbu nového domu.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Zdroj foto: Nehnuteľnosti.sk

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Top 10 prenájmov pre každú situáciu

Top 10 prenájmov pre každú situáciu

Výber bytov na prenájom je v tomto období veľmi pestrý, každý nájomník však má iné požiadavky. Vybrali sme desať tých naozaj najkrajších a kompletne zariadených pre každého z vás. A navyše s výborným pomerom kvalita/cena. Do oka nám padli nielen bratislavské, ale aj byty z Nitry, Trnavy a Košíc.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon