Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dovolenkové rezorty na Liptove - Pri Liptovskej Mare je vypredané

Dovolenkové rezorty na Liptove - Pri Liptovskej Mare je vypredané

V rámci letnej minisérie o rozbehnutej výstavbe investičných apartmánových rezortov v liptovskom regióne sme sa venovali aj projektu Maladinovo. Od prvej návštevy realizácia z portfólia spoločností Honesty s.r.o. a Fimlux s.r.o. výrazne pokročila, niektoré z objektov už nadobudli skoro finálnu vonkajšiu podobu.

Komplex 7 apartmánových domov je situovaný v atraktívnej lokalite. K zaujímavým výhodám patrí dobrý prístup k viacerým atrakciám, prírodným i umelo vybudovaným, ktoré sa v území nachádzajú. Miesto realizácie sa totiž rozprestiera na severozápadnom okraji mesta Liptovský Mikuláš, na brehu priehrady Liptovská Mara a v naozaj pešej dostupnosti k známemu Aquaparku Tatralandia.

maMaladinovo - výstavba pokračuje; Zdroj: Novostavby.sk

mabMaladinovo - výstavba pokračuje; Zdroj: Novostavby.sk

Pravdepodobne aj príťažlivosť okolitej scenérie prispela k dobrej predajnosti investičných apartmánov, keďže dnes už majú všetky svojich majiteľov. Vzhľadom na situovanie súboru a zatiaľ riedku hustotu susednej nízkopodlažnej zástavby poskytne pobyt v Maladinove bonus v podobe pekných výhľadov. Okolo sa tiahnu Západné Tatry, Chočské vrchy a na južnej strane Nízke Tatry. Lákadlo samozrejme predstavuje aj neďaleké vodné dielo, ktoré rozširuje možnosti vyžitia v letnej sezóne. V zimnom období sa zase pohodlne pomocou skibusu dostaneme do lyžiarskeho strediska v Jasnej.

maaMaladinovo - výstavba pokračuje; Zdroj: Novostavby.sk

macMaladinovo - výstavba pokračuje; Zdroj: Novostavby.sk

Čo Maladinovo ponúka

Okrem ubytovania bude prirodzene k dispozícií ďalšie vybavenie, komfortnú dovolenku pomôže zaistiť reštaurácia, súkromný wellness, biomarket či pivné kúpele. Súčasťou bude tiež recepcia a kongresové centrum. Komplex ochráni oplotenie, kamerový systém a profesionálna bezpečnostná služba, na severnej strane bude zriadený vstup cez kontrolovanú a elektronicky ovládanú rampu.

Medzi zaujímavosti rátame vykurovanie apartmánov pomocou infraohrevu. Zároveň, v každom nájdeme IPTV s pripojením na satelitný príjem a IP telefón, cez ktorý je možné kontrolovať vchodové dvere, otvoriť sa dajú aj pomocou RFID čipu. Apartmány sa odovzdávajú v štandarde, doplnené jednotným, vkusným zariadením kam patria napríklad kuchynské linky i vstavané skrine. V prípade záujmu sa pre klienta zabezpečia a dodajú drobnosti ako riad, príbor a uteráky.

maadMaladinovo - výstavba pokračuje; Zdroj: Novostavby.sk

madevMaladinovo - výstavba pokračuje; Zdroj: Maladinovo

Príprava na tohtoročnú letnú sezónu

Stavebné práce pokračujú, úmyslom je pripraviť komplex pre užívanie pred tohtoročnou letnou sezónou. Začiatok užívania komplexu bol stanovený na 1.6.2020, pričom od marca si budú môcť návštevníci rezervovať ubytovanie. Ako prvá prebehne kolaudácia komunikácií a spevnených plôch.

Aktuálne má 6 zo 7 domov hotových hrubú stavbu a na väčšine vidíme osadené okná i vyhotovenú omietku. V areáli už bolo zrealizované verejné osvetlenie a príprava na komunikácie. Postupne sa začínajú doťahovať interiéry, pribúda nábytok a spotrebiče, veľká časť doplnkov sa vyhotovuje na mieru.

maadevMaladinovo - výstavba pokračuje; Zdroj: Maladinovo

devvizmaMaladinovo - vizualizácia; Zdroj: Maladinovo

Ďalšie plány developera zahŕňajú druhú etapu projektu Maladinovo, pri Liptovskej Mare by mali vzniknúť aj nové luxusné apartmánové domy, tiež sa počíta s výstavbou rozhľadne a "Zážitkového centra".

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:

Apartmánové domy na Orave - Vila Zuberec je pred ukončením

Na Kolibe vyrastie 10 rodinných domov, prvoradé je súkromie

V lokalite Vtáčnik vyrastá ďalší projekt z dielne renomovaného architekta

 

Zdroj: Novostavby.sk

Autor: Natália Mokoš Hulmanová

Diskusia

Podobné články

Prehliadanú časť Bratislavy zatraktívni nový projekt

Prehliadanú časť Bratislavy zatraktívni nový projekt

Východné, zatiaľ neveľmi populárna miestna časť bratislavskej Rače očakáva od budúceho roka výrazné oživenie. Do oblasti, ktorej sa pozornosť developerov skôr vyhýbala pribudne nové bývanie i priestory pre občiansku vybavenosť. Projektová a developerská rodinná spoločnosť VI GROUP, spol. s r. o. sem plánuje vstúpiť s pripravovaným projektom RNDZ.

...
Trnavský cukrovar ožije, I. etapa výstavby prinesie nové byty

Trnavský cukrovar ožije, I. etapa výstavby prinesie nové byty

Aktivity súvisiace s oživovaním bývalých priemyselných oblastí na Slovensku sledujeme v čoraz väčšej miere. Téma je v súčasnosti veľmi populárna a bezpochyby žiaduca, s postupným pribúdaním zástavby sa tieto plochy odsúvané na pôvodné predmestia stávajú častokrát súčasťou širších centier a priam ponúkajú zaujímavé možnosti pre rozvoj sídel.

...
K premenám industriálnych zón na Nivách sa pridá ďalšia, JTRE rozširuje rozbehnutý projekt

K premenám industriálnych zón na Nivách sa pridá ďalšia, JTRE rozširuje rozbehnutý projekt

V ružinovskej miestnej časti Nivy, v oblasti, kde sa kedysi rozprestierala Klingerova kolónia prebieha výstavba. KLINGERKA s názvom inšpirovaným miestom vzniku patrí do portfólia developera JTRE, vzhľadom na záujem prejavený o bývanie sa pracuje na jej pokračovaní. Zároveň ide o ďalší príklad transformácie územia v tomto pôvodne industriálnom bratislavskom predmestí.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame