Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Byt v Dunajskej Lužnej! Koľko teraz výjde 2-izbový byt?

Byt v Dunajskej Lužnej! Koľko teraz výjde 2-izbový byt?

Nájsť bývanie v Dunajskej Lužnej pre mladého človeka nemusí byť problém. Hoteliér Lukáš by však chcel mať aj pekný exteriér.  Čo bude pre Vlada Voštinára výzva.

Dunajská Lužná sa pre Lukáša stala osudovou. Hoci v minulosti býval v Bratislave, do tejto dediny sa doslova zamiloval. Okrem toho do práce cestuje do Pezinka, čo časovo trvá oveľa menej ako do Bratislavy. Lukáš túži aj po niekoľko m2 exteriéri. Rozpočet má do 140tisíc eur.

Byt číslo 1 bol typický mužský byt. Novostavba na Orechovej ulici bola ladená do čierneho interiéru s početnými zrkadlami. Pánsky nádych sa páčil aj Lukášovi, okrem toho ho potešila správa, že by sa mohol rovno nasťahovať. Byt mal rozlohu 50 m2 plus terasa 20m2, v cene bola aj pivnica a parkovacie miesto. Nehnuteľnosť stála 121tisíc eur.

Byt číslo 2 bol ladený zase skôr do ženského štýlu. Nachádzal sa v projekte Ovocné sady – Jabĺčko. Dvojizbový byt s rozlohou 57m2 mal kuchyňu s obývačkou a spáľňu s vďačným šatníkom. Okrem toho sa pred bytom nachádzala 54m2 predzáhradka. Aby si vedel Lukáš trošku predstaviť iný dizajn, prišiel na pomoc Balász Fṻzek. Nehnuteľnosť stála 115-tisíc eur.

Byt číslo 3 bol v lokalite Jarná ulica. Byt bol priestranný a predával sa aj so zariadením. Rozlohu mal 60 m2, príjemná bola aj terasa s veľkosťou 27m2, garáž aj komora. Byt bol zrekonštruovaný pred rokom, Lukáša potešila napríklad kuchyňa na mieru. Cena bytu bola 144 900 eur.

Bonusová ponuka Lukášovi vyrazila dych. Vlado mu ponúkol nie 2, ale 3 izbový byt. Lukáš videl vzorový byt. Mohol by si ten svoj vlastný zariadiť teda podľa vlastných predstáv. Byt mal 73m2 a mal krásnu terasu s predzáhradku s rozlohou 68m2. Cena nehnuteľnosti bola 115 400 tisíc eur v holobyte. Vyberie si nakoniec Lukáš väčší byt alebo ostane pri 2-izbovom bývaní? Uvidíte už 16.februára na JOJ-ke.  

Zdroj (text/foto): Nové bývanie

PR článok 

Diskusia

Podobné články