Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Meg Ryan si dopriala trochu romantiky, kúpila štýlové sídlo v Kalifornii

Meg Ryan si dopriala trochu romantiky, kúpila štýlové sídlo v Kalifornii

Domovským sídlom miláčika divákov, herečky Meg Ryan, je síce New York City, ale vtáčiky štebotali, že sa teraz rozhodla zapustiť korene na západnom pobreží USA. Za 5 miliónov dolárov tam kúpila čarovnú usadlosť v malebnej pobrežnej enkláve Montecito.

Zdroj: Redfin

Roztomilá Meg Ryan sa do nášho povedomia zapísala ako nežná žienka vo filmoch Samotári v Seattli, Láska na inzerát a Francúzsky bozk. Aj vďaka nim sa nám spája skôr s veľkomestským prostredím. Je síce pravda, že od roku 2013 má stále komfortné bývanie v New Yorku, najprv v Soho, potom v štvrti Tribeca, ale zdá sa, že sa jej zažiadalo viac slniečka a mora. Po letnom sídle pri Atlantiku v Martha's Vineyard si kúpila aj romantickú nehnuteľnosť v exkluzívnej kalifornskej pobrežnej enkláve Montecito, ktorá je medzi celebritami veľmi obľúbená. Za novo zrekonštruovanú rezidenciu s elektrickými bránami zaplatila 5,025 miliónov dolárov.

Zdroj: Redfin

Zdroj: Redfin

Táto idyla s výhľadom na hory sa rozprestiera na nádhernom súkromnom pozemku s rozlohou 60 árov a štýlovo zariadená rezidencia v štýle modernej farmy s rozlohou približne 400 metrov štvorcových evokuje uvoľnenú atmosféru luxusného butikového hotela s tromi veľkorysými spálňami a tri a pol luxusnými kúpeľňami.

Zdroj: Redfin

Zdroj: Redfin

V hlavnej priestrannej hale, ktorá je vybavená rustikálnym kamenným krbom, sú na klenutom strope tmavohnedé drevené trámy a rad pôsobivých vysokých francúzskych dverí, ktoré umožňujú ľahký prechod na terasu. Kuchyňa s otvoreným konceptom do obývacieho a jedálenského priestoru a rozložená okolo veľkého ostrova, ponúka špičkové kulinárske vybavenie, marocké dlaždice na zástene a raňajkový bar na polostrove. Chladiarenská špajza má kapacitu 300 fliaš a k dispozícii je aj priestranná práčovňa.

Zdroj: Redfin

Zdroj: Redfin

Niekoľko izieb sa dobre hodí ako štúdiá alebo domáce kancelárie, hosťovské izby sú veľkoryso dimenzované s klenutými stropmi a hlavná suita, ktorá otvára okná do bujnej záhrady so živými plotmi, je vybavená kúpeľňou obloženou mramorom, vnútornou a vonkajšou sprchou a tiež ponornou vaňou s výhľadom do záhrady a na hory.

Zdroj: Redfin

Zdroj: Redfin

Zadná časť domu má tiež nádherný výhľad na zalesnené vrcholky kopcov a rozprestiera sa smerom na masívnu terasu z červených tehál s vonkajším krbom a na mieru navrhnutú plochu na grilovanie a prípravu jedla. Hrubo rezané kamenné schody lemujú pútavú kachľovú fontánu a vedú k bazénu popri výnimočne dlhej pergole s viničom. Starostlivo udržiavaný pozemok navyše ponúka odľahlú terasu na stolovanie pod stromami uprostred starodávnych dubov a ovocných stromov.

Zdroj: Redfin

Zdroj: dirt.com

Zdroj foto: dirt.com, Redfin

 

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Čo nás čaká na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami v najbližších rokoch a ako na nich zarábať aj v čase prepadu? Je v blízkej dobe reálne zopakovanie scenára so skokovým zvyšovaním cien, ako tomu bolo v posledných rokoch? A najmä - ako zarobiť na investičnom trhu s realitami aj v týchto nestabilných časoch? Aj to nám v rozhovore prezradil Martin Fodor, odborník na investovanie do nehnuteľností a CEO spoločnosti BizPartner Group.

...
Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Silvia sa vrátila na Slovensko s dcérkou z Nemecka. Aktuálne žije v Bratislave, kde pracuje ako lektorka nemčiny. Chcela by sa presťahovať do rodinného domu. Pôvodne rozmýšľala o Bratislave, ale má rozpočet do 230-tisíc euro a v hlavnom meste jej to finančne nebude stačiť. Vybrala si preto Záhorie, kde býva aj jej brat s rodinnou. Domček by mohol byť štvorizbový s menším pozemkom, ideálne novostavba, ak starší, tak už zrekonštruovaný.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon