Stále sme tu pre vás | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Stále sme tu pre vás

Stále sme tu pre vás

To, čo sa aktuálne deje okolo nás, nikto nečakal. Život v našej krajine sa výrazne obmedzil a spomalil. Nevieme koľko to môže trvať. Bývanie je však jednou zo základných ľudských potrieb a preto je lepšie nájsť už teraz spôsoby, ako môžeme všetci fungovať ďalej.

Spúšťame novinky

 

Hľadáte nehnuteľnosť?

Pridávame možnosť virtuálnych obhliadok

Veľká časť nášho života sa presunula do virtuálneho sveta a nehnuteľnosti nebudú výnimkou. Počty inzerátov, ktoré obsahujú video prehliadku alebo možnosť virtuálnej prehliadky, už teraz rastie a bude ich ešte viac. My sme pre vás tieto ponuky zvýraznili priamo vo vyhľadávaní a pridali sme filter, vďaka ktorému sa k týmto ponukám ľahko dostanete.

filter nehnutelnosti

Keď sa už rozhodnete pre individuálnu obhliadku

 

Pri inzerátoch odteraz nájdete aj individuálne informácie o režime, v akom práve funguje vybraná realitná kancelária. Aj keď sú kancelárie momentálne zavreté, väčšina z nich svoje služby poskytuje individuálne, za špeciálnych hygienických podmienok.

 

 

Chcete predať alebo prenajať?

Buďte kreatívny a využívajte technológie

Riešiť veci na diaľku je dnes vďaka technológiám jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým. Využite to. Nahrajte komentovanú video obhliadku vášho bytu alebo domu priamo na mobil a pripnite ju k vášmu inzerátu. Výrazne tak zvýšite vašu šancu na jeho predaj alebo prenájom. Pomôžete pritom aj ostatným a ušetríte si zbytočné osobné obhliadky. Inzeráty, ktoré budú obsahovať video obhliadku, odpromujeme na našich sociálnych sieťach.Obyvacka

Kvalitný inzerát je hlavná cesta k úspechu

Vyplňte všetko čo sa dá, skúste niečo kreatívne, pohrajte sa s fotkami, či doplňte už spomínané video, pôdorys či geometrický plán. Čas, ktorý investujete do vypracovania vášho kvalitného inzerátu, sa vám vráti v podobe množstva dopytov a rýchlejšieho prenájmu alebo  predaja.

Diskusia

Podobné články

JAGA webinár: Dôsledky pandémie dopadnú na stavebníctvo neskôr, stabilní hráči musia byť na ne pripravení

JAGA webinár: Dôsledky pandémie dopadnú na stavebníctvo neskôr, stabilní hráči musia byť na ne pripravení

Ekonomiku čakajú ťažké časy a pomaly, ale isto, prídu aj do sféry slovenského stavebníctva. Vydavateľstvo Jaga Group pripravilo 28. mája webinár, na ktorom o vývoji v stavebnom sektore, ale aj o výzvach a príležitostiach s tým spojených, hovorili skúsení podnikatelia a manažéri. Spíkrami boli Milan Dubec, Reinoo, a. s., Oto Hornáček, Hornex, a. s., Pavol Kollár, STAVMAT IN, s. r. o. a INVEST IN, s. r. o., Martin Kováč, PORFIX – pórobetón, a. s. a...
Ako koronavírus zmení vzhľad našich domovov

Ako koronavírus zmení vzhľad našich domovov

Všetci sa dnes pýtame, ako COVID-19 zmení naše životy a zvyky a či sa vrátime k svojim „normálnym“ spôsobom. V dlhodobej izolácii v našich domoch sme mali viac času rozmýšľať, aké majú obmedzenia a ako by mohli byť pohodlnejšie, bezpečnejšie a zdravšie. Magazín Houzz sa opýtal architektov zo Španielska, Talianska a Francúzska, krajín ktoré boli najviac postihnuté, ako podľa nich pravdepodobne koronavírus zmení domácnosti v budúcnosti.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame