Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Toto sú najdrahšie domy slovenskej inzercie

Toto sú najdrahšie domy slovenskej inzercie

Za každý z nich pýtajú  viac ako milión eur.

V slovenskej inzercii nájdete množstvo nadštandardných nehnuteľností, ktorých cena prekračuje hranicu milión eur. Pri niektorých oprávnene, pri iných menej. Čo sa napokon často odrazí na čase, ktorý dané nehnuteľnosti v inzercii strávia. Drahšie nehnuteľnosti si hľadajú nových majiteľov, zákonite, o čosi ťažšie. Nie je prekvapením, že na vrchole rebríčka najdrahších domov slovenskej inzercie sa nachádzajú prevažne nehnuteľnosti situované v Bratislave. Vybrali sme 7 z nich:

1 700 000 € - Bratislava - Bôrik

4-poschodová vila ponúka okrem iného aj výhľad na Dunaj. Rozprestiera sa na pozemku o výmere 935 m2. Úžitková plocha domu je 623 m2. Samozrejmosťou je priestranná terasa, garáž, klimatizácia a zabezpečovací systém. Za zmienku stojí aj vyhrievaná prístupová cesta.

1 690 000 € - Bratislava - Staré Mesto

K trojpodlažnej vile prislúcha skutočne veľkorysý pozemok o rozlohe 1 179 m2. Je situovaná v lukratívnej rezidenčnej lokalite Starého Mesta - pod Slavínom a Horským parkom. Na pozemku sa okrem 7-izbovej vily nachádza aj ďalšia prístavba.

1 650 000 € - Bratislava - Slávičie Údolie

Luxusné trojpodlažné bývanie v Slávičom údolí Starého mesta ponúka kreatívne zoskupenie dizajnu a pôvabu. Ponúka vysoký štandard a dostatok priestoru. Vila sa nachádza na pozemku o výmere 960 m2. Úžitková plocha je 620 m2. Ku komfortu obyvateľov prispeje klimatizácia, kamerový sytém, alarm, podlahové kúrenie, bazén i domáca vináreň. Parkovanie ponúka priestor pre minimálne šesť vozidiel.

1 350 000 € - Bratislava - Staré Mesto

Dvojpodlažná vila bola postavená začiatkom 20. storočia, posledná rekonštrukcia prebehla v roku 1993. Celková výmera pozemku je 703 m2, zastavaná plocha 409 m2, obytná plocha 284 m2, záhrada 294 m2. Vo vile sa nachádzajú tri samostatné bytové jednotky. V podkroví je možné vybudovať jeden väčší, prípadne dva menšie byty.

1 330 000 € - Bratislava - Líščie údolie

Štýlová vila s bazénom sa vyznačuje minimalistickou architektúrou s dôrazom na dizajn. Charakterizujú ju čisté línie interiéru, kvalitné materiály a komfort priestoru. Je postavená na pozemku o výmere 650 m2 a má úžitkovú plochu 427 m2. Tri podlažia sú prepojené elegantným schodiskom a krásnou galériou. Vila disponuje dvoma priestrannými terasami, exteriérovým bazénom s protiprúdom a garážou. Nachádza sa v nej 7 izieb a 5 kúpeľní.

1 300 000 € - Bratislava - Koliba

Viacgeneračný rodinný dom o výmere 500 m2 je postavený na pozemku o rozlohe 1 031 m2. Situovaný je v pokojnom prostredí Koliby. Pozostáva z troch samostatných bytových jednotiek, má dve pivnice, dvojgaráž, priestranné vonkajšie parkovisko a je obklopený udržiavanou záhradou. Nechýba klimatizácia, alarm a videovrátnik.

1 300 000 € - Bratislava - Koliba

Nadštandardný rodinný dom pozostáva z kancelárskej a obytnej časti. Obe časti sú prepojené, ale majú samostatné vchody. Kancelárie možno prerobiť na samostatnú bytovú jednotku. K domu prislúcha garáž a bazén. Celková výmera domu je 500 m2. Výmera pozemku je 1 594 m2. Z domu je pekný výhľad na Bratislavu. Vedie k nemu prístupová cesta s vyhrievaním.

 

Zdroj (foto/text): Nehnuteľnosti.sk

Diskusia

Podobné články

TOP 10: Toto sú najkrajšie drevenice slovenskej inzercie

TOP 10: Toto sú najkrajšie drevenice slovenskej inzercie

O vlastnej drevenici sníva mnoho Slovákov a my sa im nečudujeme. Drevené stavby majú totiž svoje osobité čaro. Sála z nich teplo domova a špecifická atmosféra, ktorú ponúka len veľmi málo nehnuteľností. Sú to stavby ako stvorené na rekreáciu, avšak čoraz viac ľudí ich využíva aj na celoročné bývanie. Pohodový život v obklopení dreva a s prírodou za oknom, veď komu by sa nepáčila takáto predstava. Pozreli sme sa na to, čo v tejto sfére aktuálne po...