Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Hviezdny futbalista Neymar trávi karanténu v dome snov v Brazílii

Hviezdny futbalista Neymar trávi karanténu v dome snov v Brazílii

Hviezda parížskeho klubu Saint-Germain Neymar sa schováva pred koronavírusom vo svojej rodnej krajine v letovisku Mangaratiba spolu s niekoľkými priateľmi. Takúto karanténu mu môžeme iba závidieť!

Zdroj: Bossa Nova Sotheby's International Realty

V začiatkoch pandémie niektorých fanúšikov futbalu údajne pobúrila fotografia brazílskeho futbalistu na Instagrame, ako hrá plážový volejbal s kamarátmi. Jeho manažér však všetkým vysvetlil, že spomínaná fotka ukazuje ľudí, ktorí sú s ním v karanténe v jeho vile v Brazílii, približne 100 kilometrov západne od Rio de Janeiro. Ani my by sme takéto pozvanie neodmietli. Karanténa snov sa však futbalistom, bohužiaľ, zakrátko skončí, pretože Neymar dostal z parížskeho klubu výzvu, aby sa v nasledujúcich dňoch vrátil do Francúzska. Tak šup - šup, my ešte stihneme prehliadku domu snov.

Zdroj: Instagram

Zdroj: 9sportpro.com

Neymar da Silva Santos Júnior zaplatil pred dvomi rokmi za sídlo v populárnom rezorte, kde natáčal aj Sylvester Stallone akčný film The Expendables, približne 8 miliónov eur. Dom s obytnou plochou 1 647 m2 má 5 spální a 6 apartmánov a leží na pozemku  s celkovou rozlohou dva a pol hektára.

Zdroj: Bossa Nova Sotheby's International Realty

Zdroj: Bossa Nova Sotheby's International Realty

Zdroj: Bossa Nova Sotheby's International Realty

Zdroj: Youtube.com

Dvadsaťosemročný Neymar má k dispozícii nielen heliport pre vrtuľník, ale aj mólo spolu s vlastnou jachtou. Model Embraer Phenom 100E je personalizovaný a pomenovaný jeho iniciálami „NJR“. V sídle je tiež tenisový kurt, ihrisko na plážový volejbal, telocvičňa, niekoľko bazénov i vírivka a sauna. A keby to nestačilo, pod domom sa nachádza vínna pivnica, do ktorej sa vojde až 3 000 fliaš. Skrátka dom, akého je hoden najdrahší futbalista planéty.

Zdroj: en.as.com

Zdroj: Youtube.com

Zdroj: Youtube.com

Momentálne je Neymar v Paríži platený kráľovsky, šepká sa však, že by rád prestúpil znovu do Barcelony. Tak držíme palce, aby mu na udržiavanie tohto domu snov naďalej vystalo.

Zdroj: thesun.co.uk, foxsports.com.au, fcbarcelonanoticias.com, 9sportpro.com

Zdroj foto: Instagram, Youtube.com, Bossa Nova Sotheby's International Realty, en.as.com

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Ako zarobiť investovaním do nehnuteľností aj v čase prepadu trhu?

Čo nás čaká na slovenskom trhu s nehnuteľnosťami v najbližších rokoch a ako na nich zarábať aj v čase prepadu? Je v blízkej dobe reálne zopakovanie scenára so skokovým zvyšovaním cien, ako tomu bolo v posledných rokoch? A najmä - ako zarobiť na investičnom trhu s realitami aj v týchto nestabilných časoch? Aj to nám v rozhovore prezradil Martin Fodor, odborník na investovanie do nehnuteľností a CEO spoločnosti BizPartner Group.

...
Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Hľadáme domy na Záhorí, ale očaril nás byt v novostavbe

Silvia sa vrátila na Slovensko s dcérkou z Nemecka. Aktuálne žije v Bratislave, kde pracuje ako lektorka nemčiny. Chcela by sa presťahovať do rodinného domu. Pôvodne rozmýšľala o Bratislave, ale má rozpočet do 230-tisíc euro a v hlavnom meste jej to finančne nebude stačiť. Vybrala si preto Záhorie, kde býva aj jej brat s rodinnou. Domček by mohol byť štvorizbový s menším pozemkom, ideálne novostavba, ak starší, tak už zrekonštruovaný.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon