Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Všetky články

6 snov, ktoré sú na predaj!

6 snov, ktoré sú na predaj!

Dom na pláži, príjemná vôňa mora, ktorú vám k raňajkám priveje letný vánok, ležanie na pláži pod slnečníkom s ľadovým nápojom v ruke, romantika pri západe slnka za nekonečným morským horizontom... To všetko sú spomienky na letnú dovolenku, ktorú môžete prežívať stále. Pracovať na tom môže aj vaša fantázia, ktorá sníva, že takýto príjemný stereotyp budete mať stále. Vybrali sme pre vás najkrajšie domy v prímorských oblastiach, o ktorých snívate. Ž...

Aj haraburdy môžu byť užitočné!

Aj haraburdy môžu byť užitočné!

Máte plný dvor či povalu vecí a neviete čo s tým? Aj zbytočnosti sa dajú rozumne využiť. Ak sa vám niekde povaľujú staré drevené kotúče z káblov, ktoré ste odložili, teraz nájdu svoje využitie. Prinášame vám zaujímavý nápad, ako aj z haraburdy spraviť štýlovú vec. A rozhodne sa vám bude hodiť. 

...

Z tohto pohľadu sa vám zatočí hlava!

Z tohto pohľadu sa vám zatočí hlava!

Najvyššia veža v Shanghaji, ktorá meria až 650m, je pre hustý smog často neviditeľná. Teda, neviditeľný je hlavne jej vrchol, pokiaľ sa na ňu pozeráte zdola. Mladý chalan z Ukrajiny, ktorého by mnohí nazvali bláznom, sa na túto vežu vyšplhal, aby nám ukázal, ako vyzerá pohľad zhora. A to bez akéhokoľvek istenia. Blázon alebo odvážlivec má v rukách toľko síl, čo málokto a trúfol si na skutočne zaujímavé kúsky. Z tohto pohľadu sa vám zatočí hlava.

...

HVIEZDNE BÝVANIE V HVIEZDOSLAVOVE

HVIEZDNE BÝVANIE V HVIEZDOSLAVOVE

Developerský projekt Hviezdne bývanie vyrastá v obci Hviezdoslavov, situovanej východne od hra­nice hlavného mesta, približne 17 km od Bratislavy. Je to jedna z najmladších a najmenších obcí okresu Dunajská Streda. Daná lokalita má osloviť tých, ktorí chcú mať všade na skok, ale aj tých, ktorí majú radi krásu vidieka. Projekt malopodlažných bytových domov je osadený na “zelenej lúke”, prístupný z komuni­kácie Čerešňárka - spojnice medzi centrom o...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Väzenie - Zamestnanie - Domov: Poznáš rozdiel?

Väzenie - Zamestnanie - Domov: Poznáš rozdiel?

Mnohí z nás občas hľadajú rozdiel medzi väzením, zamestnaním alebo domovom. Predsa, zamestnanie aj domov je pre nás za určitých okolností väzením a naopak,väzenie sa môže stať domovom. Ale, verte, či nie, je tu pár základných rozdielov, na ktoré netreba zabúdať.

...