Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Všetky články

Foto: Vitajte v recyklovanej pop-up kaviarni v Londýne

Foto: Vitajte v recyklovanej pop-up kaviarni v Londýne

Je to nový trend a funguje dobre všade vo svete! Hovoríme o rôznych druhoch dočasných bufetov a kaviarní, ktoré sa objavujú z ničoho nič na tých najbizarnejších miestach. Jedným z nich je Pop-Up Cafe vo štvrti Greenwich, v juho-východnej časti Londýna. Priestor kaviarne plný farebnosti, sviežosti a života bol v prevádzke iba 16 dní v lete, pripravený slúžiť okoloidúcim a návštevníkom Olympijských hier.

...

Bývajte zdravo a dobre

Bývajte zdravo a dobre

Drevo je ako vlajková loď našich interiérov a exteriérov, ktorá tu vždy bola, je a bude. Povedzme si úprimne: koho nenadchne tá čistá vôňa prírody, ktorá je tak typická pre drevený nábytok v našich domácnostiach? Napriek tomu, že je okolo nás veľa iných materiálov, najradšej siahneme po dreve. A to z viacerých dôvodov.

...

ČEREŠŇOVÁ ALEJ DUNAJSKÁ LUŽNÁ

ČEREŠŇOVÁ ALEJ DUNAJSKÁ LUŽNÁ

S radosťou vám predstavujeme projekt Čerešňová alej - rezidenčné bývanie v tichej, pokojnej ulici v Dunajskej Lužnej, ktorú nie je možné zahusťovať ďalšou zástavbou. Tvorí ho uzavretý, oplotený komplex šiestich dvojdomov vilového typu so samostatnými vchodmi. Domy sú už postavené a skolaudované, príjazdová komunikácia aj parkovacie boxy pre rezidentov vybudované a prví obyvatelia rezortu čakajú na svojich nových susedov.

...

HVIEZDNE BÝVANIE

HVIEZDNE BÝVANIE

Developerský projekt Hviezdne bývanie vyrastá v obci Hviezdoslavov, situovanej východne cca 17 km od hranice hlavného mesta Bratislavy. Je to jedna z najmladších a najmenších obcí okresu Dunajská Streda. Daná lokalita má osloviť tých, ktorí chcú mať všade na skok, ale aj tých, ktorí majú radi krásu vidieka. Projekt malopodlažných bytových domov je osadený na “zelenej lúke”, prístupný z komunikácie Čerešňárka - spojnice medzi centrom obce a hlavno...

ČO PRINIESOL ROK 2013 TRHU S NEHNUTEĽNOSŤAMI V BRATISLAVE?

ČO PRINIESOL ROK 2013 TRHU S NEHNUTEĽNOSŤAMI V BRATISLAVE?

Trh s rezidenčnými nehnuteľnosťami v Bratislave sa od začiatku roka 2013 vyvíjal optimisticky a jeho záver tento trend len potvrdil. Z pohľadu ponuky nových rezidenčných projektov bol po dlhom čase výnimočný, pretože priniesol najviac nových bytov od krízového roka 2008. V porovnaní s rokom 2012 ich počet vzrástol o viac ako 30%.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.