Prehľad článkov realitného Magazínu, str. 2 | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Všetky články

Ktoré krajiny budú v roku 2021 naj(ne)bezpečnejšie?

Ktoré krajiny budú v roku 2021 naj(ne)bezpečnejšie?

Rok 2020 bol pre cestovný ruch jeden z najslabších za posledné obdobie. Dôvod je jasný. Kartami zamiešalo vypuknutie pandémie, ktoré neskrížilo plány iba cestovateľom, ale aj majiteľom ubytovacích zariadení. Ako to bude v nadchádzajúcich mesiacoch, to je stále otázne. Situáciu však monitorujú aj rebríčky naj(ne)bezpečnejších krajín v roku 2021.

...

Najosamelejší dom na planéte

Najosamelejší dom na planéte

Kandidátov na pomyselný titul najosamelejšieho domu sveta by sme našli viacero. Kým niektoré vyrástli vo vysokých horských polohách, iné sa postavili v opustených púštnych oblastiach. Potom sú tu aj tie, ktoré zdobia neobývané ostrovy mimo civilizácie. Jedným z nich je ostrov Elliðaey, uprostred ktorého sa ukrýva malý biely domček.

...

Drevostavba verzus murovaný dom: 8 bodov, ktoré treba zvážiť

Drevostavba verzus murovaný dom: 8 bodov, ktoré treba zvážiť

Aj keď sú dnes na Slovensku sendvičové drevostavby stále obľúbenejšie, niektorí sa stále spoliehajú na tradičnú murovanú klasiku. Je však aj mnoho takých, ktorí pri plánovaní svojho budúceho domu stále zvažujú, na ktorú stranu sa prikloniť. Práve pre nich je užitočný náš manuál, ktorý zahŕňa všetky dôležité body pri rozhodovaní.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Aké stromčeky majú tento rok celebrity

Aké stromčeky majú tento rok celebrity

Máme ich radi a očakávame, že ich vianočná výzdoba bude niečo extra. A niekedy aj je. Ale niektoré celebrity zas dávajú prednosť tradičnému malému stromčeku. Ako si dali záležať na výzdobe Jennifer Lopez, Madonna alebo Kim Kardashian? Pozreli sme sa na ich Instagramy.

...