Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Novinky realitného trhu

Ako sa vyvíja najrozsiahlejší rezidenčný projekt v Trnave

Ako sa vyvíja najrozsiahlejší rezidenčný projekt v Trnave

Ak hľadáte bývanie v Trnave, existuje veľká pravdepodobnosť, že sa pozriete do lokality Zátvor II v jej severovýchodnej časti. Na ploche vymedzenej ulicami Piešťanská, Veterná, Východná a tiež príslušným úsekom obchvatu vyrastá Arboria, plošne zatiaľ najrozsiahlejší rezidenčný projekt v meste. Finálny vzhľad nadobudne do roku 2031, obsahovať bude až okolo 3 000 bytov.

...

Bory, na ceste k plnohodnotnej mestskej štvrti

Bory, na ceste k plnohodnotnej mestskej štvrti

Krajina za severnou hranicou Dúbravky sa výrazne premieňa. V pôvodne nezastavanej oblasti, aktuálne na území dvoch bratislavských mestských častí Lamač a Devínska Nová Ves, vyrastá rozsiahly projekt BORY od spoločnosti Penta Real Estate. Transformáciu zahájila realizácia obchodných prevádzok, v posledných rokoch sa k nim pridáva aj výstavba obytných budov a zdravotníckeho zariadenia, nemocnice Svet zdravia.

...

Park, ktorý rastie spolu s projektom Nuppu

Park, ktorý rastie spolu s projektom Nuppu

Vhodne riešené okolie domov rozhodne prispieva k celkovej kvalite bývania. Predstavuje akési prechodové územie medzi mestským prostredím a súkromím vlastného bytu. Viacero pozitívnych príkladov ako k týmto plochám pristupovať nájdeme aj v Bratislave. Zaujímavý koncept môžeme vidieť v miestnej časti Nivy, kde spolu s rezidenčným komplexom Nuppu priebežne rastie centrálny park.

...

Nové bývanie vyrastá pri lekárskej fakulte

Nové bývanie vyrastá pri lekárskej fakulte

Vizualizácie k bytovému domu CROSS zobrazujú budovu s výraznými červenými prvkami, na hlavnom priečelí vytvárajú kríž. Táto symbolika nie je náhodná, stavba vyrastá v blízkosti objektov Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine, ktorá patrí pod Univerzitu Komenského v Bratislave. Bývanie v novostavbe by mohli nájsť aj jej študenti.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.