Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rady, tipy, inšpirácie

8 tipov ako vytvoriť perfektnú kuchyňu

8 tipov ako vytvoriť perfektnú kuchyňu

Kuchyňa býva centrom života v domácnosti a väčšinou je spojená aj s jedálňou. Aby sa v nej cítili všetci členovia domácnosti príjemne, je potrebné pri jej navrhovaní alebo renovácii myslieť na všetky funkcie a vytvoriť pre ne miesto. Poradíme vám, ako pri tom postupovať.

...

5 možností, ako využiť betón v interiéri

5 možností, ako využiť betón v interiéri

Chladný, surový a bezcitný, alebo vkusný, osviežujúci a nezničiteľný? Je len na nás, ako budeme nazerať na betón v úlohe materiálu do interiéru. V prípade tej druhej možnosti z neho môžeme spraviť rovnakého domáceho spoločníka ako z dreva, kože či keramiky.

...

Máte doma príliš horúco?

Máte doma príliš horúco?

V relácii Nové bývanie budeme hľadať útulný domček pre Jolanu, ktorá sa rozhodla presťahovať na Myjavu. Má rada prírodu a chcela by bývať bližšie svojho syna. Vlado Voštinár jej predstaví tri zaujímavé ponuky plus bonusovú možnosť. Nebudú chýbať skvelé rady a tipy o bývaní a moderátor vám ukáže krásne bývanie na myjavských kopaniciach.​

...

Vedeli ste aké sú úskalia darovacej zmluvy oproti kúpnej?

Vedeli ste aké sú úskalia darovacej zmluvy oproti kúpnej?

Pri prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti medzi príbuznými sa často zvažujú obidve uvedené alternatívy – kúpna zmluva i darovacia. Výber vhodného zmluvného typu prináša rôzne špecifiká v oboch prípadoch. Ktoré z nich treba vziať do úvahy, nám priblížila Veronika Michalíková z advokátskej kancelárie AKMV.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.