Rady, tipy a inšpirácie pre krajšie bývanie, str. 4 | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rady, tipy, inšpirácie

Ako koronavírus zmení vzhľad našich domovov

Ako koronavírus zmení vzhľad našich domovov

Všetci sa dnes pýtame, ako COVID-19 zmení naše životy a zvyky a či sa vrátime k svojim „normálnym“ spôsobom. V dlhodobej izolácii v našich domoch sme mali viac času rozmýšľať, aké majú obmedzenia a ako by mohli byť pohodlnejšie, bezpečnejšie a zdravšie. Magazín Houzz sa opýtal architektov zo Španielska, Talianska a Francúzska, krajín ktoré boli najviac postihnuté, ako podľa nich pravdepodobne koronavírus zmení domácnosti v budúcnosti.

...

Tip na tohtoročnú dovolenku – najlepšie karavany sveta

Tip na tohtoročnú dovolenku – najlepšie karavany sveta

Aj keď sa nám karavany spájajú väčšinou so súdruhmi z NDR, od čias socializmu prešli závratným vývojom. Moderné karavany ponúkajú množstvo technológií a dizajnových vychytávok a v čase globálnej pandémie sú ideálnym spôsobom, ako si užiť dovolenku v lone prírody pri zachovaní sociálnych odstupov. Pozrite si 11 luxusných kempingových prívesov, ktoré vás môžu inšpirovať.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

7 tipov, ako si môžete spríjemniť home office

7 tipov, ako si môžete spríjemniť home office

Problematika domácich kancelárií je v období epidémie koronavírusu aktuálna viac, než kedykoľvek predtým. Dnes si totiž musia vytvárať pracovné prostredie aj tí, ktorí nikdy z domu nepracovali. Prinášame vám niekoľko jednoduchých a šikovných DIY tipov, ako si svoj home office urobiť čo najefektívnejší a zároveň sa v ňom cítiť príjemne naladený.

...