Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rady, tipy, inšpirácie

Krb versus kachle – ktoré je pre vás to pravé?

Krb versus kachle – ktoré je pre vás to pravé?

Krb v interiéri je príjemným a dekoratívnym prvkom a dnes nad ním môžete uvažovať už aj v bytovom dome. Záleží len na vás, či chcete ohnisko len na ozdobu, alebo z neho mať aj tepelné zisky. Ak vás v dome či na chalupe okrem farby obkladov zaujíma aj výhrevnosť vášho krbu a jeho vplyv na vaše zdravie, mali by ste sa zaujímať aj o jeho vnútornú konštrukciu. Prezradíme vám, aké máte možnosti a čo vám môžu poskytnúť.

...

Nábytok podľa vášho želania

Nábytok podľa vášho želania

Vybrať nábytok pre obývaciu izbu, kuchyňu, spálňu alebo detskú izbu môže byť veľmi ťažké. Každý z členov domácnosti má vlastnú predstavu o dizajne interiéru a špecifických individuálnych potrebách. Útulne zariadený dom je taký, v ktorom sa každý jeho obyvateľ cíti dobre, má svoje vlastné miesto a jeho spoločný priestor je funkčný a pozýva na spoločné trávenie času.

...

Osvetlenie do kúpeľne

Osvetlenie do kúpeľne

Osvetlenie do kúpeľne je rovnako dôležité ako funkčné zariadenie. Ovplyvňuje vzhľad, ale aj komfort a pohodlie pri používaní kúpeľne. V kúpeľni vykonávame hygienické aktivity, ale aj veľa presných kozmetických a kozmetických činností. A bez dobrého svetla môže byť denná starostlivosť ťažká.

...

Jedálenská stolička, ktorá si sadne

Jedálenská stolička, ktorá si sadne

Rozhodli ste sa zariadiť si nový jedálenský kút, kúpili ste perfektný stôl a teraz váhate nad výberom jedálenských stoličiek? My vám pomôžeme vybrať také, ktoré uprednostníte vždy, keď sa s jedlom v ruke budete rozhodovať, či si sadnúť na gauč alebo na vaše nové a pohodlné stoličky.

...

Interiér v minimalistickom štýle

Interiér v minimalistickom štýle

„Menej je viac“ – toto heslo, prvýkrát použité slávnym architektom funkcionalizmu Ludwigom Mies van der Rohe (autorom vily Tugendhat) presne vystihuje podstatu minimalistického štýlu. Jeho základným princípom je dosiahnuť maximálneho efektu za použitia minimálnych prostriedkov, kedy funkčnosť dostáva prednosť pred dekoratívnosťou.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.