Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rady, tipy, inšpirácie

Martin Čapo: Predaj nehnuteľnosti majiteľom – na čo si dať pozor!

Martin Čapo: Predaj nehnuteľnosti majiteľom – na čo si dať pozor!

Považujem sa za celkom šikovného a zručného. Kedysi som si dokázal vymeniť žiarovky v aute, nastaviť prehadzovačku na mojom horskom bicykli alebo preinštalovať počítač. Dnes už je to celé trošku inak. Nielen preto,že mám jednoducho menej času alebo, že všetky veci sú akosi zložitejšie, je pre mňa jednoduchšie, aj keď nie lacnejšie, navštíviť servis, či zavolať profíka aby mi pomohol.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Dlažba, parkety, koberec alebo plávajúca podlaha?

Dlažba, parkety, koberec alebo plávajúca podlaha?

Naoko nepodstatná časť interiéru zohráva v našich bytoch a domoch veľmi dôležitú úlohu. Výberom vhodnej podlahy môžeme ovplyvniť celkový dojem z miestnosti. A pritom sa nespoliehame len na hru farieb. Konečný efekt ovplyvní i materiál, ktorý sme použili. Pokiaľ estetické hľadisko určí každý sám podľa vlastných predstáv, rady o praktickej stránke zbierame z najrozličnejších zdrojov, aby sme vybrali to najlepšie z najlepšieho.

...

Ako sa správne starať o drevenú podlahu

Ako sa správne starať o drevenú podlahu

V súčasnosti sa pomaly častejšie stretneme s drevenou podlahou, ktorá vymenila kobercové pokrytie dlažby. Na zachovanie stále peknej drevenej podlahy treba mať na pamäti, že jedným z rozhodujúcich vplyvov na jej trvanlivosť a optický vzhľad, je teplota a vlhkosť v interiéri.

...