Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rady, tipy, inšpirácie

Žalúzie skrotia slnko. Vyberte si tie správne

Žalúzie skrotia slnko. Vyberte si tie správne

Žalúzie patria medzi najpopulárnejšiu tieniacu techniku, vďaka svojej schopnosti odraziť alebo stlmiť slnečné žiarenie, jednoduchému ovládaniu a malým nárokom na údržbu. Na dnešnom trhu je množstvo firiem, ktoré ponúkajú široký výber žalúzií do interiérov alebo exteriérov. Zorientujte sa v problematike a vyberte si tie správne žalúzie pre seba.

...

Vytvorte si na balkóne svoju oázu pokoja!

Vytvorte si na balkóne svoju oázu pokoja!

Určite to poznáte: Prídete po dlhom pracovnom či školskom dni domov a potrebujete si oddýchnuť a načerpať aspoň trošku sily zo slniečka po celom predpoludní zavretom vo vnútri. Pokiaľ nemáte možnosť vybehnúť na záhradu, spravte si svoje miestečko alebo oázu relaxu na balkóne. Premyslite si, či by ste tam chceli kvietky, bylinky alebo pestovať niektoré druhy zeleniny, ovocia a šup do toho! Či už je váš balkón väčší alebo menší, vždy sa s ním dá ni...

Urobte z kúpeľne dizajnový skvost

Urobte z kúpeľne dizajnový skvost

Chceli by ste dosiahnuť nejakú radikálnu zmenu svojej kúpeľne? Červená je tou farbou, ktorá môže zo všedného vzhľadu vytvoriť neobyčajný kúpeľňový dizajn. Kombinácia s čiernou je elegantným zdôraznením dramatizmu, spárovanie s hnedými tónmi vyvolá teplý efekt. Sýto červená a ostro biela je perfektnou voľbou pre dosiahnutie štýlovej farebnosti.

...

Bývanie cestovateľov

Bývanie cestovateľov

Povolanie cestopisca, rovnako ako akákoľvek iná profesia, má svoje výhody, najvýraznejšou je neustále objavovanie vzdialených miest. Jednou z najväčších nevýhod je však fakt, že cestujúci spisovatelia sú zriedkavo schopní usadiť sa na jednom mieste. Ale pred šiestimi rokmi, po týždni strávenom v hlavnom meste mexického štátu Yucatán, Adam McCulloch a Emma Sloley bol rozhodnutí pre návrat.

...

Feng Šuej: Z čoho pramenia nezhody a napätie vo vašej práci?

Feng Šuej: Z čoho pramenia nezhody a napätie vo vašej práci?

Učenie Feng Šuej dbá na to, aby energia mala voľný tok po celej budove a pritom dáva pozor aby nebola ani blokovaná či inak väznená. Duševná energia je kľúčovým faktorom , ktorý sa veľmi prehliadá. Firmy, ktoré do svojho podnikania zahrnú aj psychológiu je veľkým predpokladom , že sa firma dostane k vyššiemu zisku a zvýšeniu výroby. Je to logické, keď sú zamestnanci šťastní, tak aj samotná výroba rastie.

...

Feng Šuej: Čo zo spálne vyhodiť, aby sa vám spalo pohodlne?

Feng Šuej: Čo zo spálne vyhodiť, aby sa vám spalo pohodlne?

Viete prečo spálňa patrí k najdôležitejším častiam domu? Pretože si toho viacerí neuvedomujeme, ale strávime v nej až 1/3 svojho života. Ležaním v posteli nedávate len oddych vášmu telu, ale zároveň naberáte novú silu a energiu aby ste mohli pokračovať vo vašich aktivitách ďalej. Preto je potrebné si zvoliť vhodné farby a umiestnenia nábytku, aby sa táto miestnosť stala pre nás vhodnou pre relaxáciu a regeneráciu.

...

Ako uplatniť Feng Šuej v práci?

Ako uplatniť Feng Šuej v práci?

Predtým než začneme hľadať vhodnú budovu pre našu firmu, treba si ujasniť určité otázky, ako napríklad ako je vhodné urobiť prístup k budove a podobne. Vhodné je prejsť sa danou lokalitou a zistiť či daná oblasť je prosperujúca.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Feng Šuej: Ako zariadiť detskú izbu?

Feng Šuej: Ako zariadiť detskú izbu?

Hlavnými úlohami detskej izby – je miestom pre spánok a na hranie. Preto treba v miestnosti podporiť aktivitu a tvorivosť a v noci uvoľňujúci spánok. Tam, kde izbu obýva viac detí, by malo mať každé dieťa súkromný kútik vnútri izby, ktorý by považovalo za svoj vlastný.

...