Rady, tipy a inšpirácie pre krajšie bývanie | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Rady, tipy, inšpirácie

Chatu si vyberajte podľa toho čo tam chcete robiť

Chatu si vyberajte podľa toho čo tam chcete robiť

Zákaz vychádzania a zákaz cestovania počas korona krízy spôsobili, že ľudia oveľa viac začali vyhľadávať krásy našej prírody. Výrazne sa tak zvýšili záujem aj o rekreačné nehnuteľnosti. Ako si správne vybrať chatu, chatku či apartmán sa dozviete v podcaste Nehnuteľnosti.sk v rozhovore s Vladimírom Boháčom z realitnej kancelárie Arvin Benet. Zároveň sa pozrieme aj na neštandardné situácie na realitnom trhu – napríklad ak si chcete kúpiť dom, v kto...

3 najúčinnejšie techniky, ako umyť žalúzie

3 najúčinnejšie techniky, ako umyť žalúzie

Kým niektoré domáce práce zvládneme bez väčšieho úsilia za niekoľko minút, pri iných nás čaká pomerne zložitejší a časovo náročnejší proces. Jednou z nich je práve umývanie žalúzií, ktoré sa právom radí medzi najneobľúbenejšie práce v domácnosti.

...

Osvedčený postup, ako odvzdušniť radiátor

Osvedčený postup, ako odvzdušniť radiátor

Efektívnych spôsobov, ako vykurovať interiér, je hneď niekoľko. Tým najčastejším sú radiátory, ktoré sú bežnou súčasťou bytov, rodinných domov aj kancelárií. Ich správne fungovanie však vyžaduje pravidelnú starostlivosť, v rámci ktorej je potrebné občasné odvzdušnenie radiátora.

...

Tajomstvá nehnuteľností #2: Čo oko nevidí, peňaženku neskôr zabolí

Tajomstvá nehnuteľností #2: Čo oko nevidí, peňaženku neskôr zabolí

Inšpekcia nehnuteľností nie je kontrola drobných škrabančekov na stenách ani skúšanie teplej vody v umývadle. Na kontrolu takýchto vecí nepotrebujete byť stavebný inžinier. Inšpekcia nehnuteľností je úplne niečo iné, pričom niektoré firmy, ktoré túto službu ponúkajú, žiaľ, začínajú, aj končia pri tých škrabančekoch a teplej vode. Výber kvalitnej firmy, ktorá dokáže vašu vyhliadnutú nehnuteľnosť naozaj skontrolovať, je preto dôležitý.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon