Zaujímavosti zo sveta realít, str. 3 | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zaujímavosti zo sveta realít

Centrum Pezinka sa mení na prominentnú štvrť bývania

Centrum Pezinka sa mení na prominentnú štvrť bývania

Aktívnejší developerský ruch v centre Pezinka prináša mnoho prekvapení. Rezidencia LIPÁR, verejnosti známa od jesene minulého roka, sa postupne mení na realitu. Prominentná časť Pezinka, vzdialená len 3 minúty od centra a Pezinského zámku ponúka nadštandardné bývanie s limitovaným počtom bytov a 3 nebytové priestory. Výstavba hrubej stavby LIPÁR je v rukách skúseného staviteľa MK STAVGROUP s. r. o.

...

7 „eko“ reštaurácií zo sveta

7 „eko“ reštaurácií zo sveta

Princípy trvalo udržateľnej architektúry zažívajú boom takmer vo všetkých segmentoch realitného trhu. Výnimkou nie sú ani gastronomické zariadenia. Reštaurácií, ktoré nesú prívlastok „eko“, totiž rýchlo pribúda po celom svete. 7 z nich patrí do širšieho zoznamu gastroprevádzok, ktoré možno považovať za jedny z „najzelenších“.

...

Chalupa slovenskej futbalovej legendy

Chalupa slovenskej futbalovej legendy

Príbeh ďalšej súťažnej chalupy v Lutiši je príbehom vrcholového športovca, ktorý je aj skvelým chalupárom. Svoju srdcovku nám predstaví bývalý futbalista, brankár, reprezentant a držiteľ rekordu za najviac odohratých zápasov ako brankár v slovenskej lige - Miroslav Hýll.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Hľadáte dom v Prievidzi alebo v Bojniciach? Pozrite si Nové bývanie

Hľadáte dom v Prievidzi alebo v Bojniciach? Pozrite si Nové bývanie

Lucia a Igor majú malú dcérku a hľadajú si rodinný domček v okolí Prievidze alebo Bojníc. Radi by si kúpili dom so štyrmi izbami, ktorý by mal malý, taký akurát pozemok na posedenie na terase, na bláznenie sa s dcérkou a na nejaké bylinky. Chcú niečo nové, industriálne a moderne zariadené, nepáči sa im už rustikálny štýl. Rozpočet na dom majú 250-tisíc eur.

...