Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zaujímavosti zo sveta realít

Tajomná chalupa na Gemeri

Tajomná chalupa na Gemeri

Kúsok od Rožňavy je krásny a vrúcny kraj, ktorý bol pre Katku Jesenskú a štáb relácie Na chalupe doteraz utajený. V dedinke Lúčka na Gemeri navštívime chalupára, ktorý zrekonštruoval stáročnú chalupu, ktorú kúpil v žalostnom stave.

...

Aj v Bratislave sa dá bývať v čerešňovom sade

Aj v Bratislave sa dá bývať v čerešňovom sade

Snom pani Paulínky je vzdušný, štvorizbový byt, v ktorom bude mať priestor pre celú rodinu a vnúčatká. Má predstavu, že v okolí bude veľa zelene a do lesa je to len na skok. Hľadá si teda bývanie v lukratívnej časti Bratislavy - vo štvrtom obvode. Vlado Voštinár jej so svojim tímom pomáha nájsť novostavbu podľa zadania v Karlovej Vsi, Dúbravke a v Lamači.

...

Slováci stále nakupujú aj rekreačné nehnuteľnosti

Slováci stále nakupujú aj rekreačné nehnuteľnosti

Dopyt po rekreačných nehnuteľnostiach na Slovensku neutícha. Ceny chát a chalúp medziročne rástli vo všetkých krajoch, čo samozrejme súvisí aj s celkovým rastom cien nehnuteľností. Najvyhľadávanejšie sú stále klasické staršie chaty a chalupy. Opäť sa však objavujú aj ponuky nových projektov zameraných na rekreačné bývanie – či už vo forme samostatných domov a chát, alebo apartmánových bytov. Segment rekreačných nehnuteľností je navyše povzbudený...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.