Zaujímavosti zo sveta realít, str. 4 | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zaujímavosti zo sveta realít

11 najkrajších obchodov so sladkosťami na svete

11 najkrajších obchodov so sladkosťami na svete

Nie je nič sladšie ako nakupovať nádielku na Mikuláša. Stojany so sladkosťami odhalia naše detské túžby a nevieme im odolať. Na svete je však niekoľko obchodov, ktoré okrem zážitku z nakupovania prinášajú aj svet fantázie a vtipné nápady. Či ste maškrtníci alebo jednoducho milujete žiarivý dizajn, tieto oslnivé „cukrárne“ vás musia nadchnúť.

...

Moderná chatka s výhľadom na Vltavu je unikátna

Moderná chatka s výhľadom na Vltavu je unikátna

Keď máte pred očami krásu, treba si ju užívať plnými dúškami, pretože neviete, ako dlho ten magický čas potrvá. Ak máte šťastie, tak takúto nádheru máte garantovanú neustále. Tento pocit získate, keď sa s nami v relácii Na chalupe vyberiete na chatku blízko Prahy. Nachádza sa nad sútokom Sázavy s Vltavou. Toto unikátne miesto s ešte unikátnejšou modernou chatkou objavil mladý muž z Prahy.

...

Prenájmy v EÚ za 10 rokov zdraželi o vyše 14 %

Prenájmy v EÚ za 10 rokov zdraželi o vyše 14 %

Ceny prenájmov v členských štátoch EÚ zaznamenávajú v posledných mesiacoch skôr klesajúci trend. Ten nastúpil krátko po vypuknutí koronakrízy, ktorej na európskom trhu s nájomným bývaním predchádzalo dlhodobé zdražovanie. To za posledných 10 rokov zvýšilo ceny prenájmov v EÚ o viac ako 14 %.

...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.