Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zaujímavosti zo sveta realít

Oplatí sa kúpiť v Bratislave investičný byt? Poradíme vám, na čo si treba dať pozor

Oplatí sa kúpiť v Bratislave investičný byt? Poradíme vám, na čo si treba dať pozor

Dvojciferná inflácia, nulové úročenie vkladov v banke a ešte stále dobré úročenie hypotekárnych úverov. Pri tomto už mnohí rozmýšľajú, či je ešte vhodný čas na investovanie do nehnuteľností. Nikdy nie je neskoro! Ak ste podnikavý a máte ušetrené peniaze, investujte ich. Hlavne, ak myslíte na budúcnosť svojich detí.

...

Návšteva banky vs. online porovnanie hypotéky: Čo sa viac oplatí?

Návšteva banky vs. online porovnanie hypotéky: Čo sa viac oplatí?

Ak ste si už niekedy vybavovali hypotéku, určite ste sa zamýšľali nad tým, či je lepšie ísť do banky alebo si urobiť online porovnanie z pohodlia domova. Pred túto otázku je postavená väčšina z nás, niektorí aj viackrát za život. Najdôležitejšie ale je všetky ponuky bánk dobre zvážiť a konečný výber si dôkladne premyslieť. V dnešnom článku sa dozviete, ktorá možnosť sa viac oplatí.

...

Spod Tatier k Dunaju

Spod Tatier k Dunaju

Sledujte s nami v nedeľu podvečer v Novom bývaní na JOJke ako mladý muž, právnik, hľadá dom pre rodičov, ktorí momentálne žijú v Poprade. Vie, že sú zakorenení pod Tatrami, že tam majú rodinu, priateľov, lekárov, ale rád by ich mal časom bližšie. S rodičmi to už konzultoval, sú zvyknutí žiť tam, kde sú a veľmi sa im do toho nechce, ale Patrik im sľúbil, že to bude „all inclusive presťahovanie“. Jedného dňa len príde a presťahuje ich. Všetko pod T...

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon