Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Činnosť realitnej kancelárie - nákup, predaj a prenájom realít, domov, bytov, kancelárií, pozemkov.
Horná 23
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
11 inzerátov
Zochova 5
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
11 inzerátov
Realitná kancelária sa zaoberá najmä sprostredkovaním predaja nehnuteľností.
A.Gwerkovej 9
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
9 inzerátov
B10 realitné centrum má žilinské korene, ale celonárodné ambície. V roku 2013 sme začínali ako miestna realitná kancelária, ktorá svojím moderným nastavením a dynamickým rastom postupne rozpínala svoje geografické hranice a jej prirodzeným vývojom sme sa rozhodli budovať realitnú sieť po celom Slovensku. Za našu konkurenčnú výhodu považujeme proaktívny prístup a moderné nástroje predaja. Vízia našej realitnej kancelárie B10 je prinášať našim klientom zážitok z obchodu a preto ich dôveru považujeme za najväčší záväzok. Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby naši realitní makléri využívali svoje meno ako značku, budovali nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand, ktorý ich dokáže posúvať kariérne aj osobnostne vpred.
Jána Milca 6
Žilina (Žilina)
505 inzerátov
spracovanie kompletných informácií o ponúknutej nehnuteľnosti obhliadku nehnuteľnosti, odborné posúdenie a jej fotodokumentáciu zaradenie Vašej nehnuteľnosti do našej databázy a jej inzerovanie v elektronických a tlačových médiách obchodné stretnutia a rokovania s cieľom dosiahnuť obojstranne výhodné dohody zaobstaranie aktuálneho výpisu z LV zaobstaranie fotokópie snímky z katastrálnej mapy vypracovanie znaleckých posudkov vypracovanie kúpnych, zámenných, darovacích príp. nájomných zmlúv naším právnikom vypracovanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností a jeho podanie na príslušný katastrálny úrad
Stará Vajnorská 15
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
23 inzerátov
Záhradnícka 1023/3
Trenčín (Trenčín)
90 inzerátov
[link]https://www.babonytre.sk[/link]
Sedmokrásková 8
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
45 inzerátov
Letná 47
Košice I - Sever (Košice)
20 inzerátov
Martinengova 34
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
4 inzeráty
Hlavna 1301
Rovinka (Senec)
3 inzeráty
Obchodná 1321/6
Topoľčany (Topoľčany)
310 inzerátov
Pohranice 273
Pohranice (Nitra)
9 inzerátov
Realitná kancelária - sprostredkovanie predaja, prenájmu nehnuteľností
Hollého 28/17
Bánovce nad Bebravou (Bánovce nad Bebravou)
17 inzerátov
Hviezdoslavova 10
Trenčín (Trenčín)
45 inzerátov
Stavebná spoločnosť BAUMANN Slovakia s.r.o. sa za posledné roky vyprofilovana na pozíciu generálneho dodávateľa staviev a developrskú spoločnosť s vlasnými projektami na bývanie. Spoločnosť zastrešujúca všetky stavebné činnosti. Projektová dokumentácia, geodetická činnosť. Odborné poradenstvo. Realizácia priemyselných stavieb, rodinných domov, rekonštrukcií, striech, tvorba interiéru, či exteriéru.
Stöcklova 4208 4208
Bardejov (Bardejov)
5 inzerátov
Vyhľadávanie zaujímavých nehnuteľností, podpora kultúrnych pamiatok - zámkov, kaštieľov, usadlostí a iných objektov starej alebo odlišnej architektúry. Podpora kultúrneho života a mladých talentov, rozvoj talentov, nápadov.
Kalinčiakova 1 1
Nitra (Nitra)
3 inzeráty
Profesionálny kolektív našej realitnej kancelárie BB-REALITY s.r.o. Vám rád pomôže a poradí. POSKYTUJEME: Kompletné právne poradenstvo pri kúpe, predaji alebo prenájme nehnuteľnosti. Poradenstvo v oblasti daní z dedičstva alebo prevodu nehnuteľností Úverové poradenstvo a pomoc pri vybavení finančných záležitostí spojených s predajom a kúpou nehnuteľností Obhliadku nehnuteľností s fotodokumentáciou Komplexné spracovanie kúpno-predajných zmlúv Služby spojené so správou katastra nehnuteľností a prevody na katastri Všetky ďalšie služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností. Tešíme sa na našu vzájomnú spoluprácu a v prípade, že sa rozhodnete využiť naše služby, urobíme všetko preto, aby ste boli maximálne spokojní. Za kolektív BB-REALITY, s.r.o. s pozdravom Jan Vundr - konateľ spoločnosti.
Skuteckého 17
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
18 inzerátov
Overená realitná agentúra. Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Profesionálne realitné a finančné služby. Meníme Vaše sny na skutočnosť už grandióznych 10 rokov.
Jatočná ulica
Skalica (Skalica)
37 inzerátov
Račianska 29
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
38 inzerátov
SNP 525/16
Senec (Senec)
10 inzerátov