Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Naša kancelária sa zaoberá sprostredkovaním predaja a prenájmu bytov, domov, pozemkov, kancelárií, obchodných a komerčných priestorov. Zabezpečujeme aj poradenstvo pri financovaní nehnuteľností, zabezpečíme Vám znalecké posudky, statické posudky, zameranie pozemkov, poradenstvo v prípade rekonštrukcie budov, bytov - projekt a cenové náklady na rekonštrukciu bytu.
Björnsonova 11
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
17 inzerátov
Dolný val 30
Žilina (Žilina)
3 inzeráty
Cascadya s.r.o. je spoločnosť, ktorá vie poskytnúť svoje služby v oblastiach uvedených podľa výpisu obchodného registra.
Tallerova 4
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
2 inzeráty
História realitnej spoločnosti Realitná spoločnosť CASMAR s. r. o. bola založená v r. 2005. Sídli a podniká na jednom mieste ako: developerská, sprostredkovateľská a stavebná spoločnosť na trhu nehnuteľností. Od roku 2005 sa spoločnosť stále vyvíja a rozširuje svoj predmet činnosti. Spoločnosť je schopná zabezpečiť objekt: - rodinný dom - bytový dom - kanceláriu - inú nehnuteľnosť od základov až na kľúč vrátane zariaďovacích predmetov - nehnuteľnosť na prenájom - pozemok Realitná spoločnosť CASMAR s. r. o. sa zaoberá: - sprostredkovaním kúpy všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov..., - sprostredkovaním znalca, - sprostredkovaním poistenia, - sprostredkovaním financovania, - sprostredkovaním právnika, - predajom, - poskytovaním poradenských služieb v oblasti realít s dôrazom na právne, daňové a stavebné aspekty s mnohými skúsenosťami so zastupovaním klientov v katastrálnom, stavebnom konaní a pri predaji, - vyhotovovaním všetkých potrebných typov zmlúv (kúpne zmluvy, zámenné zmluvy, zmluvy o budúcich zmluvách, zmluvy o sprostredkovaní, zmluvy o výstavbe, inominátne zmluvy, dodatky k zmluvám, atď.), - zabezpečovaním zmeny vlastníckeho stavu (návrh na vklad, prejednanie a zápis dedičstva, zápis novej stavby atď.), - zabezpečovaním majetkovo-právnych vysporiadaní problémových nehnuteľností, - zabezpečovaním kompletných právnych služieb pri prevode nehnuteľností do vlastníctva cudzincov v zmysle platnej legislatívy, - zabezpečovaním pomoci pri vyhľadaní obchodného partnera investora, neznámeho vlastníka – predajcu, prípravy podkladov pre uzavretie kontraktu, sceľovaní území atď., - zabezpečovaním spolupráce pri územnom a stavebnom konaní, - zabezpečovaním pomoci pri vysporiadaní pozemkov, - vypracovaním vkladov do katastra nehnuteľností.
Paulínska 19
Trnava (Trnava)
173 inzerátov
Mäsiarska 70
Košice I - Staré Mesto (Košice)
8 inzerátov
CASSOVIA REALITAS je spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním predaj, kúpy, prenájmu alebo odkúpením nehnuteľnosti pôsobiaca na východnom Slovensku. Našim cieľom je budovať energickú a silnú spoločnosť s dominantným postavením na trhu s nehnuteľnosťami na východnom Slovensku. Spoločnosť je zároveň členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárii na Slovensku) a C.E.I.(Európska konfederácia obchodníkov s nehnuteľnosťami so sídlom v Bruseli). Kvalitné služby smerované k spokojnosti klienta, ochota a rýchlosť poskytovaných služieb nás v krátkom čase zaradili medzi významné realitné kancelárie na trhu východného Slovenska. Ponúkame široký výber nehnuteľností, zabezpečujeme obhliadky vybraných objektov, poskytujeme bezplatné poradenstvo a právny servis. Samozrejmosťou pre nás je osobný prístup ku klientom, a ten je u nás na prvom mieste.
Tolstého 3
Košice I - Staré Mesto (Košice)
230 inzerátov
Vajnorská 98
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
31 inzerátov
Opravy a servis cestných motorových vozidiel. Opravy karosérií, výmena pneumatík.
K Surdoku 9
Prešov (Prešov)
1 inzerát
Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností. Špecializujeme sa na prenájom kancelárskych, obchodných a skladových priestorov v Bratislave a okolí.
Bosákova 7
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
42 inzerátov
Sprostredkovanie a správa realitných investícií Realitná činnosť Výkup nehnuteľností Finančné služby
S. Chalupku 1768/11
Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves)
3 inzeráty
Realitná činnosť
A.Hlinku 445/25 445/25
Prievidza (Prievidza)
55 inzerátov
Starohorská 6156/70
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
53 inzerátov
[b]Realitná kancelária:[/b] Zaoberáme sa predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností. Ak si nevyberiete z našej ponuky nehnuteľností, ozvite sa nám a naši makléri nájdu Vaše vysnívané bývanie. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností a sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS). [b]Hypotéky:[/b] Urobíme Vám porovnanie ponúk slovenských hypotekárnych bánk a na základe Vašich potrieb vyberieme banku, ktorá Vám poskytne najvýhodnejší hypotekárny úver. Naše služby sú BEZPLATNÉ! [b]Poistenie:[/b] U nás Vám uzavrieme [u]Neživotné poistenie:[/u] - Poistenie budovy - bytu, rodinného domu, alebo inej nehnuteľnosti - Poistenie domácnosti - Havarijné poistenie motorových vozidiel - Povinné zmluvné poistenie motorových vozidiel - Cestovné poistenie - Poistenie pre podnikateľov [u]Životné poistenie:[/u] - Kapitálové životné poistenie - Investičné životné poistenie - Rizikové životné poistenie - Úrazové poistenie
Kutlíkova 13
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
99 inzerátov
Vajnorská 98A
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
30 inzerátov
Záhradnícka 74
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
409 inzerátov
Hodálova 3 3
Nitra (Nitra)
10 inzerátov
Jilemnického 2
Trenčín (Trenčín)
23 inzerátov
Na Slovenskom trhu s realitami pôsobíme od roku 2012. Za toto obdobie sme nadobudli množstvo skúseností, ktoré nás odlišujú od ostatných realitných kancelárií. Orientujeme sa najmä na nehnuteľnosti v Bratislave IV, no vďaka dôkladnej znalosti lokálneho trhu nepohrdneme ani ostatnými bratislavskými lokalitami. Nezaspali sme v minulosti, ale ideme spolu s dobou. To znamená, že pri propagácii realít využívame moderné marketingové metódy a postupy. Našou víziou totiž nie je byť iba predajcom, ale aj odborníkom, poradcom a spoľahlivým partnerom pri predaji, prenájme a kúpe nehnuteľností. Značka Charles predstavuje serióznu realitnú kanceláriu, v ktorej kladieme veľký dôraz na spoľahlivosť. Uvedomujeme si, že kúpa a predaj bytu, domu alebo pozemku môže byť stresujúci pre majiteľov, aj záujemcov. S klientmi budujeme priateľské vzťahy a už od začiatku spolupráce tvoríme jeden tým. Vieme totiž, že svojím prístupom dokážeme z neobľúbenej situácie vytvoriť príjemný zážitok.
Rumančeková 24
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
10 inzerátov
Chateau reality je realitná kancelária nezávislého realitného poradcu PhDr. Edit Chrenko, ktorá flexibilným prístupom vykonáva svoju realitnú činnosť, zabezpečuje pre svojich klientov profesionálny servis a poradenstvo v oblasti realít (predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností, ako aj kompletné vybavenie hypotekarnych aj spotrebných úverov pre klientov) Ponúkam svojim zákazníkom: – vyhotovenie kvalitných fotografií, ako aj marketingový plán predaja nehnuteľnosti – zabezpečenie všetkých podkladov a dokumentov potrebných k realizácii prevodu, – poradenstvo a realizáciu prepisu vlastníckych práv k nehnuteľnostiam, – zabezpečenie listu vlastníctva a snímku z pozemkovej mapy k nehnuteľnosti, – zabezpečenie vyhotovenia znaleckého posudku nehnuteľnosti, – zabezpečenie geometrického plánu pozemku, – zabezpečenie vytýčenia hraníc a rozdelenia pozemku, – vyhotovenie kúpnej, nájomnej, darovacej, zámennej zmluvy, – zabezpečenie vyhotovenia energetického certifikátu, – poradenstvo a sprostredkovanie hypotekárneho úveru, – vypracovanie návrhov na vklad do katastra nehnuteľností, – zabezpečenie celého priebehu transakcie, finančného vyrovnania, odovzdania a prepisu nehnuteľnosti a energií vrátane správcovskej spoločnosti. – poradenstvo o poistení zaistení, vinkulácii, rôzne poistenia nehnuteľnosti ako aj osôb. – Mojou prioritou je spokojnosť a dôvera klientov, spoľahlivé prevody nehnuteľností pre obe zmluvné strany.
Maloblahovská 6
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
29 inzerátov
Pifflova 4
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
10 inzerátov