Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

H&PARTNERS - Realitná kancelária

H&PARTNERS je realitnou kanceláriou s dlhoročnými skúsenosťami. Na trhu pôsobíme od roku 2015 a našim lokálnym zameraním v rámci Východného Slovenska sú mestá Košice, Prešov a Vysoké Tatry. Ponúkame realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností, avšak našou špecializáciou je exkluzívny predaj developerských projektov rezidenčných nehnuteľností, v čom sme najúspešnejšia kancelária na košickom realitnom trhu. Počas posledných 3 rokov sa nám podarilo predať nehnuteľnosti v celkovom objeme presahujúcom 31 mil. Eur, čo zahŕňalo 273 obchodných transakcií. Našim cieľom je neustály progres v realitných službách. Vďaka profesionálnemu tímu realitných maklérov a spolupracovníkov poskytujeme najvyššiu úroveň realitných služieb. Pre našich klientov sme PARTNEROM, ktorý ich zastupuje a sprevádza častokrát v najväčšej transakcii ich života. Pri každom predaji /kúpe nehnuteľností robíme vždy viac, ako sa od nás očakáva, či už sa jedná o predaj malého bytu alebo developerského projektu. To nás odlišuje a radí medzi najväčšie lokálne realitné kancelárie.
Žriedlová
Košice I - Staré Mesto (Košice)
9 inzerátov
G.Švéniho 8
Prievidza (Prievidza)
2981 inzerátov
Árok u. 8
Maďarsko
44 inzerátov

Happy real, s.r.o.

Kancelária je členom NARKS ( Národná asociácia realitných kancelárii Slovenska). Ponúkame komplexné služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných a nájomných zmlúv, znaleckých posudkov, návrhov na vklad do katastra nehnuteľnosti, prevod členských práv, poradenstva v oblasti prenájmu a predaja nehnuteľností. Naša spoločnosť v spolupráci s bankovými inštitúciami ponúka aj pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou pre nás je flexibilita, serióznosť a individuálny prístup k zákazníkovi.
Majoránová 6A
Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
10 inzerátov

HAUS MONT s.r.o.

Všetko čo sa týka bývania. Verím, že svojimi skúsenosťami z rôznych obchodných príležitostí pomôžem ľuďom zorientovať sa v ich aktuálnej situácii, keď hľadajú nehnuteľnosť, ktorú si chcú kúpiť.
Bajkalská 9
Prešov (Prešov)
2 inzeráty

HEKTÁR s.r.o.

HEKTÁR s.r.o má kredit úspešnej, klientmi vyhľadávanej spoločnosti, ktorá pôsobí na realitnom trhu v Bratislave od roku 2008. Zaoberáme sa sprostredkovaním predaja a prenájmu rôznych nehnutelností. Patria sem domy, byty, pozemky ale aj kancelárske a nebytové priestory. Zabezpečujeme kompletný úverový servis, prehodnotenie a zníženie úrokov z úverov. Vybavujeme úver na kúpu nehnuteľnosti Ako doplnkovú službu poskytujeme aj upratovacie služby, ktoré môžu byť prínosom pri predaji, alebo prenájmu vašich realít.
Malý trh 2
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
6 inzerátov
Žilinská 7-9
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
325 inzerátov
Mostová 2
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
25 inzerátov

HM REAL TREND s.r.o

Realitná kancelárie s dlhoročnou trádíciou a bohatými skúsenosťami. Kúpa, predaj, prenájom nehnuteľností. Navštívte našu stránku [link]www.hmrealtrend.sk[/link] pre kompletnú ponuku nehnuteľností alebo volajte na číslo 0905 603 805.
Tr. KVP 1
Košice II - Sídlisko KVP (Košice)
9 inzerátov
Železničniarska
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
83 inzerátov
Turecká 36
Nové Zámky (Nové Zámky)
89 inzerátov

HOME Real s.r.o.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami v realitnom biznise. Našim hlavným cieľom je byť vašim spoľahlivým partnerom pri predaji či prenájme nehnuteľnosti. Každý z vás, našich klientov, je jedinečný a preto si vyžaduje individuálny prístup. V každej oblasti svojej činnosti kladieme dôraz na vysokú kvalitu poskytovaných služieb, ktoré spočívajú v diskrétnom, individuálnom a osobitom prístupe ku každému klientovi so zárukou serióznosti a spoľahlivosti. Od prvého kontaktu až po predaj alebo prenájom vašej nehnuteľnosti sa postaráme o jej najvhodnejšiu prezentáciu. Taktiež vám pomôžeme so správnym nastavením ceny a zabezpečíme plynulý predaj, či prenájom. Skúsení hypotekárni makléri z partnerskej spoločnosti KAMAPRO vám pomôžu vybrať a vybaviť úver s najlepšími podmienkami. Kúpne zmluvy pre našich klientov vyhotovujeme formou notárskej zápisnice u nášho zmluvného notára - NOTÁRSKY ÚRAD, JUDr. Peter Kriško, Apollo Business Center, Bratislava. Klientom zároveň hradíme aj poplatky spojené s notárskou úschovou (ak je potrebná). U nás nebudete platiť žiadne skryté poplatky, všetky služby, ktoré Vám poskytujeme sú zahrnuté v našej provízii.
Ľanová 10
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
6 inzerátov
Račianska 96
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
3 inzeráty

Homes & Flatson, s.r.o

sprostredkovanie predaja , kúpy a prenájmu nehnuteľnosti - realitná činnosť
Steinov dvor 2
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
5 inzerátov
Sládkovičova 7
Nitra (Nitra)
55 inzerátov

HOMreal s.r.o.

Zabezpečujeme pre Vás kúpu, predaj, prenájom nehnuteľností. Komplexný hypotekárny a právny servis. Vyhotovujeme trhové ohodnotenie nehnuteľností...
Nobelová 12 12
Trnava (Trnava)
9 inzerátov
Šafárikovo námestie 7
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
2 inzeráty
Klimkovičova 4
Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
12 inzerátov
Požiarnická 9/A
Prešov (Prešov)
25 inzerátov

HOUSE & WEBER

Maklérska kancelária HOUSE & WEBER vznikla po dlhoročných skúsenostiach jednotlivcov ako odpoveď na silnejúci dopyt po kvalitných slúžbách, nadštadardnom servise, výbornej komunikácii a obojstrannej dôvere. Celý tím kancelárie HOUSE & WEBER neustále pracuje v prospech našich klientov, nielen pri samotnom predaji, ale aj v rámci poradenstva po samotnom prevode nehnuteľností. Profesionálnym prístupom špecialistov v celom procese dokážeme od samotnej jedinečnej prezentácie nehnuteľností, cez cielený marketing až po kvalitný servis advokátskej kancelárie s najvyššiou právnou ochranou predať nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok. V celom procese predaja je náš klient našim partnerom, je neustále o všetkom informovaný a oboznámený o všetkých ďalších potrebných krokoch pre úspešné a bezpečné dokončenie obchodu. V HOUSE & WEBER plníme sny o bývaní.
Záhrebská
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
4 inzeráty