Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Skladná 38
Košice IV - Juh (Košice)
90 inzerátov
Pribinova 44/8
Malacky (Malacky)
4 inzeráty
ICT Reality spol. s r. o. je mladá a moderná spoločnosť, ktorá ponúka svoje know-how v sprostredkovateľskej realitnej činnosti založené na 20-ročnej tradícii a skúsenostiach z developerskej oblasti. Činnosť ICT Reality spol. s r. o. logicky nadväzuje na doterajšie úspechy materskej investičnej a developerskej spoločnosti ICT ISTROCONTI, a. s., ktorá je silným a stabilným hráčom na slovenskom realitnom trhu a pod taktovkou ktorej vzniklo mnoho hodnotných projektov tak v rezidenčnom, ako aj kancelárskom a priemyselnom segmente. Naším cieľom je prostredníctvom vysoko kvalifikovaného tímu profesionálov využiť výbornú znalosť nielen lokálneho trhu, ale aj medzinárodného prostredia v prospech našich klientov a ponúknuť im individuálne riešenia, reflektujúce ich dlhodobé potreby a životné hodnoty. Dbáme na to, aby nehnuteľnosti v našom portfóliu odzrkadľovali kvalitatívne požiadavky súčasného realitného trhu a spĺňali kritériá najnáročnejších klientov.
Ventúrska 18
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
9 inzerátov
Popradská 82
Košice II - Západ (Košice)
2 inzeráty
Fedakova 32
Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
5 inzerátov
Tallerova 4
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
2 inzeráty
- prenájom nehnuteľností - kúpa a predaj nehnuteľností - finančné poradenstvo - stavebné projekty a realizácie stavieb
Drevárska 270/3
Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves)
37 inzerátov
Realitná a Finančná činnosť
Klincova 35
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
4 inzeráty
Stará Kremnička 336
Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom)
57 inzerátov
Kátovská 49
Holíč (Skalica)
7 inzerátov
Realitná kancelária. Ponuka kúpy, predaja a prenájmu bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov, znalecké posudky. Sprostredkovateľské služby, právne poradenstvo. Spustili sme svoje vlastne developerské projekty - PARK RESIDENS STUPAVA.
Rezedova 5
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
24 inzerátov
Hýbešova 10
Bratislava III - Rača (Bratislava)
14 inzerátov
Predaj, kúpa a prenájmom nehnuteľností - byty, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky, kancelárske priestory. Developerská činnosť. Zabezpečovanie právneho servisu.
Garbiarska 4
Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
8 inzerátov
Topoľčianska 20
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
9 inzerátov
Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností. Zabezpečenie dokumentov potrebných pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti.
Vodárenská 1889/32A
Šamorín (Dunajská Streda)
58 inzerátov
Predaj a prenájom nehnuteľností.
Kozia 22
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
42 inzerátov
Realitná spoločnosť Impulz Real, s.r.o., pre Vás zabezpečuje servis pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností. V príjemnom a komfortnom prostredí ponúkame individuálny prístup, odborné poradenstvo vo všetkých oblastiach bývania. Medzi naše hlavné ciele patrí zabezpečiť komplexný servis pre klientov, šetriť ich čas ako aj odbúrať zbytočný stres, ktorý vzniká pri získavaní potrebných podkladov k vybaveniu vlastného bývania. Pre väčšinu ľudí je kúpa nehnuteľnosti skúsenosťou, ktorú absolvujú len pár krát za život. Preto je dôležité, aby spolupráca s našou realitnou kanceláriou bola pre Vás príjemnou skúsenosťou. Naši makléri hovoria po anglicky a nemecky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne vzhľadom na danú situáciu, možnosti, želania a potreby. Aby celkový priebeh kúpy, predaja či prenájmu bol bezproblémový a hlavne bezpečný, spolupracujeme s advokátmi a notármi, ktorí sa špecializujú na realitnú oblasť. Naši advokáti preveria právny stav k nehnuteľnosti, ktorá je predmetom prevodu a navrhnú najvhodnejší spôsob, aby kupujúci mal istotu nadobudnutia vlastníckeho práva a zároveň predávajúci istotu získania kúpnej ceny. FINANCOVANIE: • odborné poradenstvo v oblasti bankových produktov (úvery na bývanie) pri realizácii investičných zámerov klienta SLUŽBY REALITNEJ KANCELÁRIE: • sprostredkovanie kúpy, predaja, výmeny nehnuteľností • odborné poradenstvo v oblasti prevodov vlastníckych práv nehnuteľností (byt v osobnom vlastníctve) • odborné poradenstvo v oblasti prevodov členských práv nehnuteľností (družstevný byt) • odborné poradenstvo v oblasti dane z prevodu a prechodu nehnuteľnosti, dane z príjmov, dane z nehnuteľnosti • príprava kompletnej zmluvnej dokumentácie k prevodom vlastníckych práv nehnuteľností (byt v osobnom vlastníctve) • príprava kompletnej zmluvnej dokumentácie k prevodom členských práv nehnuteľností (družstevný byt) • zabezpečenie všetkých potrebných podkladov pre prípravu zmluvnej dokumentácie k prevodu (list vlastníctva, snímka z katastrálnej mapy, potvrdenie o veku stavby a iné) ako aj k zriadeniu záložného práva • vklad do katastra nehnuteľností DOPLNKOVÉ SLUŽBY: (na základe dohody so zmluvnými partnermi) • vypracovanie znaleckých posudkov k prevodu vlastníckych práv ako aj k zriadeniu záložného práva (znalec) • zameranie pozemku, vypracovanie geometrického plánu (geodet) • určovanie nosných priečok pri rekonštrukcii bytov (statik) • overenie podpisov na zmluvných dokumentoch (notár) • rekonštrukcie bytov a nehnuteľností (kontakty na spoločnosti, ktoré vykonávajú stavebno – montážne práce a rekonštrukcie nehnuteľností) • bytový architekt • projektant rodinných domov ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť V prípade otázok nás prosím kontaktujte Ing. Marek Talian + 421 902 627 777, Lucia Talianová + 421 948 797 013, info@impulzreal.sk Ďakujem Vám za Vašu prejavenú dôveru.
Sládkovičova 42
Košice I - Sever (Košice)
48 inzerátov
Investičná a realitná spoločnosť pôsobiaca v oblasti realít, ich developingu a investičnej výstavby. Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností, vyhľadávanie vhodných pozemkov, bytov a rodinných domov.
Trnavská cesta 13 13
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
79 inzerátov
Mostná 72
Nitra (Nitra)
6 inzerátov
Vodná 3
Košice I - Staré Mesto (Košice)
38 inzerátov