Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Radi Vás privítame od 25.02.2013 v nových bezbariérových priestoroch na ulici Mlynská 2, Levice (budova bývalej mototechny oproti Okresnému súdu) Realitná kancelária J&MZ reality s.r.o. Levice a Nové Zámky... Predmetom činnosti spoločnosti J&MZ reality s.r.o. sú služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu a výkupu všetkých typov nehnuteľností v Leviciach, Nových Zámkoch a okolí. Výhody spolupráce s J&MZ reality s.r.o., v prípade ak sa rozhodnete svoju nehnuteľnosť predať, alebo prenajať: zaradenie Vašej nehnuteľnosti do databázy našej realitnej kancelárie bezplatná inzercia, ktorú si inak hradí majiteľ nehnuteľnosti sám aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie potenciálnych záujemcov o nehnuteľnosť vypracovanie kúpnych zmlúv, nájomných zmlúv a kompletný právny servis realitnou kanceláriou vypracovanie návrhu na vklad do katastra + oznámenie o zamýšľanom návrhu kompletný právny servis a poradenstvo zaškolenými pracovníkmi realitnej kancelárie istota, že predaj/prenájom Vašej nehnuteľnosti prebehne bez zbytočných komplikácií u nás nájdete seriózny prístup a samozrejme komplexné služby samozrejmosťou je úhrada kolkov + poplatky u notára ktoré hradí vždy J&MZ reality za klientov S dôverou sa na nás môžete obrátiť aj v prípade ak hľadáte nehnuteľnosť, teda ak máte záujem kúpiť/prenajať si byt, dom, kancelársky alebo obchodný priestor, pozemok. Výhody: zaradenie do databázy záujemcov o kúpu/prenájom našej realitnej kancelárie pravidelné ponuky na základe Vašich požiadaviek profesionálny prístup J&MZ reality s.r.o. pravidelne aktualizuje portfólio nehnuteľností) vypracovanie kúpno-predajných zmlúv, nájomných zmlúv a iné vypracovanie návrhu na vklad do katastra kompletný právny servis a poradenstvo poskytujeme pomoc pri vybavovaní úverov prostredníctvom zmluvných hypotekárnych bánk (na základe nadštandardných vzťahov dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s hypotekárnym úverom) Je pre nás samozrejmosťou zastúpenie klienta vo všetkých otázkach spojených s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľnosti a jej fyzickou obhliadkou. [link]http://www.jmz.sk/realitna-kancelaria[/link]
Mlynská 2
Levice (Levice)
135 inzerátov
Investičná činnosť v oblasti realít. Prenájom pozemkov a priestorov pre byty a kancelárie v Košiciach a Bratislave.
Hlavná 24 24
Košice I - Staré Mesto (Košice)
7 inzerátov
Posúvame realitné služby na vyššiu úroveň!
Garbiarska 905
Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
8 inzerátov
Slnečná 33
Moravany nad Váhom (Piešťany)
1 inzerát
Portál jaRealitka.sk je miestom, kde sa sústreďuje súkromná inzercia bez maklérov a provízií. Všetky naše služby sú poskytované tímom odborníkov v realitnej oblasti a všetky zmluvy spracováva renomovaná advokátska kancelária. Pri predaji prostredníctvom nášho portálu určite ušetríš, budeš mať istotu a celý proces predaja bude jednoduchý. Ak máš akékoľvek otázky, kontaktuj nás.
Dolné Rudiny 1
Žilina (Žilina)
248 inzerátov
ČSA 10
Brezno (Brezno)
7 inzerátov
Bajkalská 9/B
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
19 inzerátov
Čemernianska
Vranov nad Topľou (Vranov nad Topľou)
6 inzerátov
Hrachova 12
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
11 inzerátov
Opatovce nad Nitrou 41
Opatovce nad Nitrou (Prievidza)
30 inzerátov
Realitná kancelária - komplexný servis spojený so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Člen NARKS.
Skladová 2/A
Trnava (Trnava)
53 inzerátov
PREDAJ A PRENÁJOM VAŠICH NEHNUTEĽNOSTÍ Autorizované zmluvy a kompletný servis pri predaji Vášho bytu, domu, pozemku či garáže VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMOV NA KĽÚČ Cez dlhoročného stavebného partnera firmy SIMAX PO zabezpečíme všetko od prípravy k stavbe: projekty, stavebné povolenia, financovanie cez HÚ od skúsených špecialistov PORADENSTVO Na jednom mieste všetko ohľadom realít. Poskytnutie našich skúseností na realitnom trhu od roku 2011
Konštantínova 3308/6
Prešov (Prešov)
10 inzerátov
Račianska 72
Bratislava (Bratislava)
20 inzerátov
• Spoločnosť JKV REAL vznikla v roku 2017. • Našim hlavným cieľom je poskytnúť profesionálny servis a ponúknuť svojim klientom širokú ponuku v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností určených na bývanie alebo podnikanie. • Pobočky máme vo viacerých mestách na Slovensku. • Predávajúci majú jedinečnú možnosť inzerovať svoje nehnuteľnosti na platených portáloch v SR. • Neváhajte využiť naše služby. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
Pribinovo Námestie 30/3
Prievidza (Prievidza)
370 inzerátov
Sládkovičova 569
Považská Bystrica (Považská Bystrica)
29 inzerátov
Bottova 173/13-3
Lutila (Žiar nad Hronom)
47 inzerátov
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.
T.Vansovej 231/8
Galanta (Galanta)
7 inzerátov
Sprostredkovanie predaja,prenájmu nehnuteľností. Nákladná cestná doprava, sprostredkovanie služieb v oblasti nákladnej dopravy. Sťahovacie služby. Prenájom dopravných prostriedkov, strojov a zariadení.
Seberíniho 12
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
5 inzerátov
Štefánikova 24
Košice I - Staré Mesto (Košice)
8 inzerátov
Predaj, kúpa a prenájom domov, bytov, chát, komerčných priestorov, garáží a stavebných pozemkov.
Štúrova 1833
Čadca (Čadca)
36 inzerátov