Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Krakovská 1675/2
Praha 1 (Praha)
7464 inzerátov
Žabotova 8 7
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
3 inzeráty
Veterná 43
Šamorín (Dunajská Streda)
9 inzerátov
Realitná kancelária - sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu domov, chát, bytov, komerčných priestorov, stavebných pozemkov. Naša špecialita - aukcie (!nie dražby) nehnuteľností.
Alej slobody 2203 2203
Dolný Kubín (Dolný Kubín)
2 inzeráty
Exnárova 28
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
8 inzerátov
Werferova 1 1
Košice (Košice)
37 inzerátov
Realitná kancelária MADAF REAL so sídlom v Kežmarku úspešne pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami v Slovenskej republike už od roku 2003, od 26.11.2013 ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Hlavným predmetom činnosti je sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností predovšetkým v oblasti Vysokých Tatier, Kežmarku, Popradu, celého Spišského regiónu a podľa požiadaviek klientov na celom území Slovenska.
Hviezdoslavova 2
Kežmarok (Kežmarok)
3 inzeráty
Drieňová 31
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
2 inzeráty
MAGNUM Real je realitná kancelária, ktorú založili Tatiana a Matej Kucharičoví v roku 2006. Obchodujeme s rezidenčnými a komerčnými nehnuteľnosťami v Bratislave a blízkom okolí. Poskytujeme kvalitné realitné služby: • Reprezentujeme klientov – ak si želáte predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť, sme s Vami od začiatku až do konca obchodného prípadu • Individuálny prístup a bezpečnosť každého obchodu sú našimi prioritami • Komplexné odborné poradenstvo • Širokospektrálny marketing nehnuteľností pre našich klientov • Právny servis - právne úkony pod záštitou advokátskej kancelárie • Hypotekárne a spotrebné úvery na mieru prostredníctvom zmluvných partnerov MAGNUM Real je spoluzakladateľom Združenia realitných kancelárii Slovenska - ZRKS MAGNUM Real INVEST s.r.o. Mobil: 0910 36 00 35 E-mail: info@magnumreal.sk www.magnumreal
Plynárenská 3A
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
22 inzerátov
Realitná kancelária - predaj a prenájom bytov, domov, komerčných priestorov.
Cesta na Kamzík 11036/25A
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
4 inzeráty
Bazovského 14
Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
4 inzeráty
Pri kolese 904/1
Mojmírovce (Nitra)
13 inzerátov
Bláhova 877 2
Žilina (Žilina)
22 inzerátov
Zbrojnicna 14
Košice I - Staré Mesto (Košice)
2 inzeráty
Realitná kancelária - predaj a prenájom rodinných domov, bytov, pozemkov, chát, komerčných priestorov na Slovensku aj v zahraničí.
Kováčska 28
Košice (Košice)
48 inzerátov
Marco Polo Real s.r.o. je moderná spoločnosť zaoberajúca sa realitnou činnosťou so zameraním na sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Svojim klientom poskytuje komplexný servis v procese prevodu vlastníctva nehnuteľnosti a prenájmu nehnuteľnosti, spolu s hypotekárnym poradenstvom. Špecializáciou spoločnosti je nákup a predaj poľnohospodárskej pôdy, kde má viac ako desaťročné skúsenosti a množstvo spokojných klientov.
Koniarekova 8123/30
Trnava (Trnava)
13 inzerátov
9.mája 15
Trnava (Trnava)
20 inzerátov
Realitná a sprostredkovateľská kancelária. Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností; kompletný právny servis, vyhotovenie znaleckých posudkov a zmlúv; vybavenie hypotekárnych a iných pôžičiek; spolupráca pri odovzdaní - preberaní nehnuteľností.
M.R.Štefánika 2
Nové Zámky (Nové Zámky)
39 inzerátov
Miloslavov 2125
Miloslavov (Senec)
51 inzerátov
Otrokovická 4128/8
Dubnica nad Váhom (Ilava)
20 inzerátov