Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Mierová č. 60 60
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
39 inzerátov

OB - REAL s.r.o.

• Realitná kancelária OB – REAL s.r.o. je zárukou poskytovania kvalitných služieb, ktoré ponúkame od roku 1999. Od tohoto obdobia úspešne pôsobíme na Slovenskom trhu. Minimalizujeme právne riziká spojené s prevodom vlastníctva a prenájmom nehnuteľností. • Do nášho portfólia patria: byty, domy, pozemky, kancelárie, priestory a objekty pre obchod, služby, sklady, reštaurácie, výrobu, na podnikanie a nehnuteľnosti na investovanie. Spoločnosť OB-REAL zabezpečuje svoje služby predaja a prenájmu nehnuteľností pre fyzické osoby a osoby s právnou subjektivitou. Spoločnosť svojim širokým ponukovým portfóliom prechádza naprieč celým trhom s nehnuteľnosťami a poskytuje tak svojim klientom širokú a komplexnú ponuku. • Našim cieľom je ponúkať klientom maximálne množstvo služieb, ktoré môžu od realitnej kancelárie očakávať. • Vsadili sme na individuálny prístup k potrebám každého zákazníka. • Naše podnikanie je založené na dôvere našich klientov, vysokej profesionalite a právnej čistote riešenia obchodov s nehnuteľnosťami, poskytujúce rovnovážnu právnu ochranu všetkým zúčastneným stranám. • Hlavnou prioritou našej spoločnosti sú pravdivé a objektívne informácie, ktoré poskytujeme o každom ponúkanom objekte, bohatá dokumentácia a dokonalé znalosti problematiky obchodu tohoto druhu. • Kontaktujte nás. Využitím služieb našej realitnej kancelárie presuňte svoje úsilie a čas na odborníkov, ktorý sa kolotočom súvisiacim s týmto druhom obchodu stretávajú každý deň. • Dôverujte nám, pomôžeme vám vyriešiť Vaše problémy, navštívte nás a presvedčíte sa osobne o serióznosti našej realitnej kancelárie.
Fučíkova 120
Sládkovičovo (Galanta)
25 inzerátov
S. Chalupku 2 2
Michalovce (Michalovce)
264 inzerátov
Einsteinova 21
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
7 inzerátov
Martinčeka 2 2
Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
12 inzerátov
Žižkova 17
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
1 inzerát
Šoltésovej 7
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
2 inzeráty
Neptúna
Ružomberok (Ružomberok)
13 inzerátov
Hronskéheo 1175 1175
Vranov nad Topľou (Vranov nad Topľou)
196 inzerátov

OPEN real, s.r.o.

Realitná kancelária OPEN real, s.r.o. poskytuje komplexné sprostredkovateľské služby ako aj právne poradenstvo pri kúpe, predaji a prenájme bytov, domov, pozemkov a iných nehnuteľností. Ušetríme Vám peniaze, námahu a hlavne čas. Prioritou pre nás je spokojnosť našich klientov založená na osobnom kontakte ku každému z nich.
Slovenského 18 18
Košice (Košice)
6 inzerátov

OPTIREAL - realitná kancelária

Sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností.
Karloveská 10
Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
10 inzerátov
Františkánska 5
Košice I - Staré Mesto (Košice)
29 inzerátov

ORAVA REAL plus, s.r.o.

Orava Real Bývajte s nami Sme profesionálny tím ľudí, ktorí sa rozhodli robiť veci poriadne a zodpovedne. Pristupujeme k Vašej nehnuteľnosti ako by bola naša vlastná, a práve preto dávame do predaja všetko!
Na Sihoti 2225
Dolný Kubín (Dolný Kubín)
39 inzerátov

Orbis RK s. r. o.

Realitná kancelária Orbis RK sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy, prenájmu bytov, domov, pozemkov a nebytových priestorov poskytujeme kompletný právny servis a hypotekárne poradenstvo Našim cieľom je Vám byť užitočným sprievodcom i poradcom počas celej realizácie predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti. Kladieme dôraz na potreby klienta a ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Radi vás privítame v našej kancelárii. Kolektív Realitnej kancelárie Orbis RK
Ružová dolina 8
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
35 inzerátov

OREA, s.r.o.

Realitná kancelária: OREA, s.r.o. je obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami. Hlavnou náplňou našej činnosti je budovanie, neustále zlepšovanie a vzdelávanie profesionálneho tímu obchodníkov s nehnuteľnosťami, len vďaka ktorým Vám môžeme poskytnúť služby najvyššej kvality. Uvedomujeme si, že ľudia sú tí najdôležitejší, preto im v našej spoločnosti venujeme najväčšiu pozornosť. Našim zákazníkom ponúkame širokú škálu komplexných služieb týkajúcich sa nehnuteľností, v oblastiach ako sú: - sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľností, - sprostredkovanie prenájmu nehnuteľností, - uskutočňovanie dobrovoľných dražieb, - developerské projekty a investičné zámery, - poradenstvo a konzultačné služby týkajúce sa nehnuteľností, - právne a daňové služby súvisiace s nehnuteľnosťami.
Jánoškova 1545
Dolný Kubín (Dolný Kubín)
89 inzerátov
Komárňanská 135
Veľký Meder (Dunajská Streda)
10 inzerátov

ORIN REAL s.r.o.

Naša LICENCOVANÁ realitná kancelária zabezpečuje kompletné služby pri kúpe , predaji a prenájme všetkých typov nehnuteľností. Poskytujeme tiež kompletný právny servis a pomoc pri výbere hypotekárnych úverov. Sme členom NARKS od roku 2004.
PANORAMA centrum, Moyzesova 4/B
Pezinok (Pezinok)
92 inzerátov
Lomonosovova 34
Košice (Košice)
23 inzerátov
Kadnárova 10163/103
Bratislava III - Rača (Bratislava)
30 inzerátov

osobnimakleri.sk

Objednajte si službu predaja Vašej nehnuteľnosti za fixný poplatok a ušetrite na provízii. Realitná služba od 499€, viac na www.osobnimakleri.sk
Jarošova 1
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
27 inzerátov