Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

M. R. Štefánika 7
Hlohovec (Hlohovec)
8 inzerátov
Ľ. Štúra 440
Važec (Liptovský Mikuláš)
2 inzeráty

R.I.C. Slovakia, s.r.o. - poistenie

Činnosti zamerané na sprostredkovanie poisťovania, služby poisťovacích maklérov. Naša spoločnosť R.I.C. Slovakia ponúka pre klientov jedinečnú službu rodinného finančného poradcu. Našim cieľom je budovanie dlhodobého partnerského vzťahu s klientom. Komplexnosť našich služieb spočíva v tom, že pre klienta dokážeme profesionálne sprostredkovať: - Predaj alebo kúpu nehnuteľnosti vrátanie financovania a poistenia - Konsolidáciu úverov za účelom zníženia splátok s možnosťou poistenia schopnosti splácania úveru - Zabezpečenie financovania kúpy motorového vozidla prostredníctvom leasingu alebo úveru vrátane poistenia - Optimalizáciu existujúcich poistných zmlúv – risk manažment - Investovanie voľných finančných prostriedkov na kapitálovom trhu
Mostná 2938/56 56
Nitra (Nitra)
21 inzerátov

R1 properties s.r.o.

developer projektu Zelene Dvory Nitra
Hornostavská 28
Nitra (Nitra)
7 inzerátov

R1reality

R1reality ...cesta k novému bývaniu
Kollárova 12
Piešťany (Piešťany)
102 inzerátov

R2 SK, s.r.o.

Stavebno - realitná spoločnosť.
Farská 27
Žilina (Žilina)
120 inzerátov

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Osloboditeľov 7447
Trenčín (Trenčín)
214 inzerátov
Bobuľová 13
Levice (Levice)
6 inzerátov
Baštová 9
Košice I - Staré Mesto (Košice)
34 inzerátov

RAJA, spol. s r.o.

Naša spoločnosť pôsobí na realitnom trhu od roku 1997. Uvedomujeme si, že predaj, kúpa alebo prenájom nehnuteľnosti je pre našich klientov dôležitá udalosť, ktorá sa v živote nevyskytuje veľmi často. Naši vyškolení makléri vám ochotne radi poradia a pomôžu dotiahnuť nadobudnutie alebo predaj nehnuteľnosti do úspešného konca. Zabezpečia všetky potrebné úkony, aby transakcia prebehla bez problémov a po jej ukončení boli spokojné obidve strany, predávajúci aj kupujúci. Pre našich klientov garantujeme profesionálne maklérske služby na území celého Slovenska, špecializujeme sa však hlavne na bratislavský región. Rozumieme našej práci a máme ju radi, o čom svedčí množstvo spokojných klientov. Máte záujem o predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti a hľadáte férového partnera, ktorý vás trpezlivo prevedie celým procesom? Napíšte nám, prosím, a my sa vám obratom ozveme.
Prostredná 33
Svätý Jur (Pezinok)
31 inzerátov
Južná trieda 89
Košice IV - Juh (Košice)
30 inzerátov

RE/MAX Actual

Provozujeme kompletní činnost realitní kanceláře. Klademe maximální důraz na kvalitu práce našich makléřů a na dodržování etického kodexu společnosti RE/MAX. Svým klientům nabízíme: profesionální přístup, individuální jednání, korektnost, zprostředkování prodeje, koupě či pronájmu nemovitosti na území celé ČR i v zahraničí, zajišťujeme kompletní právní servis, zprostředkování hypotéky na kupovanou nemovitost, zprostředkování vyhotovení PENB.
Kadláčkova 360/19
Kopřivnice (Nový Jičín)
4 inzeráty
Cesta na Senec 2/A
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
1375 inzerátov

REAL & PROPERTY ADVISOR s.r.o.

Cieľom spoločnosti REAL & PROPERTY ADVISOR s.r.o. je poskytovať silného a skúsenosťami a vedomosťami zdatného partnera klientom pohybujúcim sa s rôznymi očakávaniami na trhu s nehnuteľnosťami s absolútnym pochopením ich individuálnych potrieb. Komparatívnou výhodou našej spoločnosti sú hlboké znalosti realitného trhu, schopnosť nášho teamu predvídať trendy, jeho maximálna flexibilita a vysoké pracovné nasadenie. Služby našej spoločnosti siahajú od počiatočných analýz, cez kvalitné právne a ekonomické poradenstvo až po samotnú finálnu realizáciu požiadavky klienta.
Dunajská 4
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
17 inzerátov

Real - H, s.r.o.

Potrebujete pomoc v oblasti realít? Sme realitná kancelária Real-H, s.r.o, ktorá vznikla v roku 2003. Dlhoročným pôsobením na trhu ponúkame kompletný realitný servis , ktorý zahŕňa poradenské a právne služby, hypotekárne poradenstvo, ocenenie nehnuteľností, bezplatnú inzerciu na najnavštevovanejších realitných portáloch. Okrem sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých nehnuteľností v Bratislave a okolí , pomôžeme s rekonštrukciou, interiérovým dizajnom a stavebnými prácami. PRÍPADNE KÚPIME VAŠU NEHNUTEĹNOSŤ. Naše krédo je SPOKOJNÍ KLIENTI. RÝCHLY PREDAJ VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI POMOCOU HOME STAGING -ZARUČENE NAJRÝCHLEJŠÍ PREDAJ !!!
Hraničná 20B
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
35 inzerátov
M.R.Štefánika 167/16
Považská Bystrica (Považská Bystrica)
61 inzerátov

REAL CENTRUM TRNAVA, s.r.o.

Realitná kancelária Real Centrum vstúpila na realitný trh v roku 2001. Už 12 rokov sa aktívne zameriavame na kúpu a predaj bytov, domov, pozemkov a podnikateľských priestorov v Bratislave, Trnave a Záhorí. Tím našich maklérov má bohaté skúsenosti a prehľad o aktuálnom dianí v realitnej oblasti a preto vám vieme ponúknuť kompletný profesionálny servis. · oceňovanie bytov, domov, pozemkov, kancelárií · bezplatná inzercia na najnavštevovanejších portáloch · individuálne obhliadky s maklérom · kompletné zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti · vypracovanie zmlúv a právne poradenstvo · hypotekárny servis Ak predávate alebo kupujete nehnuteľnosť, určite nás kontaktujte: info@realcentrum.sk. Sídlo: Západný rad č. 12, Bratislava (na Patrónke, za Horským Parkom).
Hajdóczyho 19 19
Trnava (Trnava)
50 inzerátov

REAL ESTATE LIMITED s. r. o.

REAL ESTATE LIMITED s.r.o. je spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a stavebné kompletizačné rekonštrukčné práce v rámci územia Slovenskej republiky. Veľký dôraz kladieme na profesionalitu a etický kódex. Zároveň svojim klientom ponúkame sprostredkovanie: - finančného poradenstva v oblasti hypotekárnych úverov - rekonštrukčných prác bytov a domov - zariadenie bytov a domov nábytkom zo zľavou, od renomovaných výrobcov a predajcov. INSPIRO INGEMA, ATVYN, ORESI, ... - služby bytového architekta
Medená 21 21
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
9 inzerátov

Real Estate Luxary

Nehnutelnosti real estate je renomovaná realitná kancelária s bohatými skúsenosťami a stovkami spokojných zákazníkov.
Poľná 44444
Kalinovo (Poltár)
1 inzerát
Koreszkova 760/1 760/1
Skalica (Skalica)
7 inzerátov