Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Realitná skupina pôsobiaca na Slovensku. Ponúka služby spojené s realitnými transakciami, developmentom a dobrovoľnými dražbami.
Dunajská 25
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
26 inzerátov
Stará 164
Poprad (Poprad)
1 inzerát
Garbiarska 2
Košice I - Staré Mesto (Košice)
7 inzerátov
Brusnicová 13520/11
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
20 inzerátov
Sme spoločnosť, ktorá zrealizuje Vaše sny o bývaní... Máme desaťročnú prax v oblasti predaja realít, úverovania nehnuteľností a poistenia. Sme pripravení zodpovedať všetky Vaše otázky a byť Vám odbornou oporou od výberu nehnuteľnosti až po zabezpečenie listu vlastníctva k novej nehnuteľnosti. Pri predaji Vašej nehnuteľnosti zabezpečíme bezpečný predaj a potrebný servis. V prípade záujmu o prenájom Vašej nehnuteľnosti Vám zodpovedne vyberieme vhodného nájomníka. Našou prioritou je Vaša spokojnosť, poradíme Vám pri predaji, vyhľadávaní a sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti. V cene našich služieb je samozrejmosťou bezplatné sprostredkovanie kompletného právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľnosti, úverovanie nehnuteľnosti a a poistenie nehnuteľnosti. V oblasti bankovníctva a posťovníctva máme prax 18 rokov. Poradíme Vám aj pri najnáročnejšom financovaní nehnuteľnosti, pomôžeme Vám odborne pri zastrešení kúpy nehnuteľnosti od A po Z. Zabezpečíme pre Vás: Vyhľadanie nehnuteľnosti podľa Vašich potrieb a osobné obhliadky nehnuteľností Inzerciu Vami predávanej nehnuteľnosti (na internetových serveroch, v periodikách, priama ponuka klientom z našej databázy) Sprostredkovanie profesionálneho vypracovania znaleckých posudkov Sprostredkovanie vypracovania kúpnych, nájomných a iných zmlúv v zmysle platných právnych predpisov a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností Súprostredkovanie hypotekárneho úveru Sprostredkovanie poistenia nehnuteľnosti a vinkulácie nehnuteľnosti na počkanie Sprostredkujeme Vám finančné služby podľa Vašich potrieb
Kapitulská 19
Trnava (Trnava)
84 inzerátov
Vansovej 2
Bratislava V - Čunovo (Bratislava)
55 inzerátov
Realitná kancelária THE CONCEPT REAL ESTATE prináša na slovenský trh celkom nový prístup k obchodovaniu s nehnuteľnosťami. Zakladáme si na profesionálnych službách, moderných technológiách a inováciách. Od základov meníme spôsob, akým si kupujete Vaše nové bývanie. THE CONCEPT nie je len realitná kancelária – sme tím ľudí, ktorým skutočne záleží na tom, aby ste si našli svoje dokonalé vysnívané bývanie.
Žižkova 9
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
8 inzerátov
Račianska 13800/24G
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
25 inzerátov
Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Hlavnou náplňou je poskytovanie služieb v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností (bytov, rodinných domov, nebytových priestorov, pozemkov, kancelárskych a obchodných priestorov) a zabezpečenie kompletného právneho servisu pri realizovaní uvedených úkonov. Ponúkame odborné znalosti maklérov, zodpovedný prístup, priateľskú atmosféru a záruku serióznej a bezpečnej realizácie obchodu. Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov, asistencia pri komunikácii s katastrom nehnuteľností, poradenský servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov a poistenia nehnuteľností prostredníctvom zmluvných partnerov.
Tamaškovičova 2731/6
Trnava (Trnava)
125 inzerátov
Time4dreams je realitná spoločnosť, ktorá so svojím mladým a dynamickým tímom, modernými vymoženosťami prináša ako PRVÁ na Slovenský trh Reality 360, 3D virtuálnu realitu, 3D model vašej nehnuteľnosti. Našim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný bezplatný právny servis. Za predaj Vašej nehnuteľnosti nám nezaplatíte ani cent. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom. Dôraz kladieme predovšetkým na odbornú znalosť všetkých pracovníkov, seriózny a korektný prístup ku všetkým našim klientom. Tím maklérov je vzdelávaný v odbore, ovláda jazyky a neustále sa zdokonaľuje. Zúčastňujeme sa odborných školení a seminárov zameraných na styk s klientmi v obchodnej činnosti a na zvyšovanie odborných znalostí v realitnej oblasti.
Hlboká 1075/45
Nitra (Nitra)
71 inzerátov
Piaristická 21
Nitra (Nitra)
5 inzerátov
Námestie osloboditeľov 3B
Košice IV - Juh (Košice)
51 inzerátov
Realitná činnosť
Hlinická 430/44
Bytča (Bytča)
33 inzerátov
Grösslingová 10
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
55 inzerátov
Vajnorská 98
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
6 inzerátov
Volám sa Tomáš Porubský a pomáham mojim klientom predať nehnuteľnosť a to pomocou moderných marketingových techník, ako sú: 1. Home staging, pre vytvorenie toho najlepšieho dojmu 2. Profesionálne fotky, ktoré zvýšia šancu na úsepšený predaj až o 32 % 3. Copywrithing, pre vytvorenie textu, ktorý predáva 4. Videoobhliadka, ktorá zdvojnásobí záujem 5. Premyslená reklamná kampaň, ktorá osloví viac ako 10 000 ľudí mesačne Mojim klientom pomáham dosahovať tie najlepšie výsledky, aké sa na dnešnom realitnom trhu dajú dosiahnuť. Viac o mojej práci sa môžete dozvedieť na stránke www.tomasporubsky.sk
Michal nad Žitavou 205
Michal nad Žitavou (Nové Zámky)
7 inzerátov
*sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností v okrese Poprad, Kežmarok, a oblasti Vysokých Tatier
Karpatská 18
Poprad (Poprad)
53 inzerátov
SNP 3994/50
Nové Zámky (Nové Zámky)
186 inzerátov
Nad plážou 13
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
17 inzerátov
reality
Pribišova 47
Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
39 inzerátov